święte pamiątki Sandomierza

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
historyczna

Pomysłodawcą wydania reprintu książki jest ksiądz Andrzej Rusak, historyk sztuki, dyrektor sandomierskiego Muzeum Diecezjalnego. W jego prywatnych zbiorach jest najprawdopodobniej jedyny zachowany w regionie egzemplarz pierwszego wydania książki z roku 1902. Najnowsze wydanie świętych Pamiątek Sandomierza wzbogacone zostało dodatkowymi komentarzami i licznymi fotografiami pochodzącymi również sprzed ponad 100 lat, a znajdującymi się w zbiorach biblioteki seminaryjnej. Okładka: twarda,