Słownik łowiecki polsko-niemiecki i niemiecko-polski

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
8320416663
ryszpak

W każdym narodzie istnieją wielowiekowe tradycje i związane z nimi słownictwo. Myśliwi również pielęgnują stare zwyczaje łowieckie oraz mają swój niezwykle bogaty i barwny język, dla zrozumienia którego potrzebne są specjalne słowniki. Również przyjeżdżającym do Polski turystom myśliwym konieczne są, poza przewodnikami turystycznymi, dwujęzyczne słowniki języka łowieckiego; niniejsza praca powinna zapełnić istniejącą lukę.

źródło opisu: Od Autora

źródło okładki: fot. własna

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!