Upiorny Zamek

Wydawnictwo: Wilga
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
duch, straszydło, mumia, upiór, wampir
Villiana

Witaj w Upiornym Zamku! Przygotuj się na spotkanie z jego strasznymi mieszkańcami! Kiedy przeczytasz tę zabawną książkę, poznasz zwyczaje upiornych gospodarzy zamku!

źródło opisu: własne

źródło okładki: ksiazki.wp.pl/

Villiana | 2016-05-23
Przeczytana: 23 maja 2016

Słowo "przeczytać" to dla tej książeczki troszkę za dużo. Bardziej pasowałoby "pooglądać". Ledwie 14 stron, z czego tekst na połowie z nich, jeszcze wierszowany, reszta to grafika.

Krótka historyjka o różnego rodzaju duchach i innych potwornościach zamieszkujących Upiorny Zamek. Mimo iż moje dzieciaki uwielbiają takie straszności, nie zainteresowała ich praktycznie wcale.

Skończyło się więc na tym, że książeczka posłużyła wyłącznie do oglądania i to w dodatku okładki, na której hologram z mumią był czymś, co odwróciło uwagę od całej reszty.