Moja barwna cypryjska mozaika

Wydawnictwo: Poligraf
Moja barwna cypryjska mozaika

Z jakiej okazji spożywa się tu "kollifa" i dlaczego zabronione jest jedzenie "ambelopoulia"? Jak wygląda grecki znak zapytania i co to takiego "Greeklish"? Dlaczego Cypryjczycy witają się przez próg i czym polewa się trumnę podczas pogrzebu? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z niniejszej książki, która jest kontynuacją "Moich długich cypryjskich wakacji", czyli pierwszej części mojego cypryjskiego dziennika.

źródło opisu: Maria Zofia Christou

źródło okładki: własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!