Od złotówki do stówki

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracyaJak często zastanawiasz się, co zrobić, by mieć więcej pieniędzya Czy jesteś gotowy świadczyć proste usługi i zarabiać nie czekając aż ktoś da Ci pracęa Czy chcesz poznać przedsiębiorczy sposób myślenia i wchłonąć dużą ilość cennych porad na temat prowadzenia działalności usługowej na umowę zlecenie lub o dzieło (bez otwierania firmy)a Jeśli tak, czytaj dalej, a będziesz bardzo zadowolony :) Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca. Norman Vincent PealeEbook Od złotówki do stówki jest szczególnie polecany dla osób, które nie mają pracy ani pieniędzy na założenie własnej firmy. Pokaże Ci, jak realizacja prostych pomysłów na świadczenie usług, pomysłów które nie wymajagą prawie żadnych nakładów finansowych może prowadzić do sukcesu. Ta wypełniona przykładami z życia i praktycznymi poradami książka poprowadzi Cię krok po kroku aż do rozkręcenia własnej działanlości usługowej prowadzonej na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Dowiesz się po kolei, jak zdobyć potrzebne materiały, jak zadbać o marketing, jak podchodzić do klienta, jak zwiększać zakres działaności i wiele więcej... Dowiesz się również, jak wykorzystać swoją konkurencję do pomocy w sytuacjach, w których masz więcej zamówień, niż możesz przyjąć. Ta książka fantastycznie udowadnia, że CHCIEć TO MóC. zaradność i optymizm autora, sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, jakie stosuje są bardzo motywujące i inspirujące. Ebook ten jest też świetnym materiałem dla nastolatków, którzy chcą zarabiać, a nie mają jeszcze żadnego wykształcenia czy też doświadczenia zawodowego. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się, jak własną pomysłowością, przedsiębiorczością i pracą zamienić złotówkę na stówkę bardzo skorzystają z lektury tego (napisanego bardzo ciekawym stylem!) ebooka. zanim jeszcze zaczniesz śledzić z wypiekami na twarzy historię sukcesu Od złotówki do stówki , zapoznaj się z głównymi korzyściami płynącymi z lektury ebooka... z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam wreszcie gratuluje wam pomysłowości i myślenia kategoriami sukcesu. Pomyśl na biznes świetny. Co mi się najbardziej podoba to, ze potraficie dostrzec potrzebę niedostrzegana przez innych i wymyślić nie tylko jedną usługę, ale nawet cały wachlarz dodatkowych usług, które rozwiązują problemy raz juz pozyskanego klienta. To właśnie dodatkowe usługi i produkty oferowane klientom, którzy JUŻ od nas kupują jest kluczem do sukcesu firmy. świadczenie jakich usług jest opisane ebookuaJak zacząć zarabiać na myciu okien i witryn. Jak robić to sprzątając biura. Jak z zyskiem wynajmować dzieła sztuki. Jak zorganizować serwis komputerowy. Jak zacząć świadczyć usługi remontowe. Udowodniłem swoją teorię, że będąc bez pracy i bez grosza przy duszy można osiągnąć wyznaczony cel. Silna motywacja i determinacja są tu niezbędnymi czynnikami. Potrzebny jest też czas i cierpliwość. W dzisiejszych czasach dobry pomysł to nie wszystko. Liczy się umiejętność wprowadzenia go w życie. To największa sztuka. Musimy pamiętać, aby na każdy z pomysłów przeznaczyć określony czas. Od nas samych będzie zależało, jakie usługi zechcemy zaoferować swoim klientom. zapewniam, że jest ich cała gama, wystarczy poznać ludzkie potrzeby. kończy swojego ebooka autor.

Ania Kęska | 2013-08-08

Do przeczytania maks.w godzinkę, prosto, krótko, na temat. Facet miał mało kasy, zaczął sprzedawać arbuzy. Oczywiste, ale nie dla "niedasiów". Takie książki powinny leżeć w poczekalni w pośredniaku, dla wszystkich tych którzy mówią, że nie ma pracy. Praca JEST (grabienie liście, koszenie trawy, mycie okien, odśnieżanie....) tylko nie każdemu chce się schylić w obawie o utratę korony.

Kamila | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, EBOOK, 2012, Posiadam
Przeczytana: luty 2012

Książka kierowana jest głównie do bezrobotnych, ale także do uczniów szkół średnich, studentów i każdego, kto jest gotowy na trochę pracy, by trochę zarobić lub dorobić do pensji.

Znajdziemy tutaj 6 różnych biznesów od pomysłu, przez przygotowanie niezbędnych narzędzi aż po realizację i sukces.

Wszystko przedstawione prostym, zrozumiałym językiem, bez ubarwień i niepotrzebnych ozdobników.

Doskonałe źródło przedsiębiorczej inspiracji.

bulq | 2016-01-12
| 2014-12-05