Profesjonalny Forex Trader

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak znaleźć się wśród 5% zwycięzców w walce z rynkiem ForexaOd: Jerzy KozakSłyszałeś niejednokrotnie o tym, jak ktoś zarabia na FOREX 10%, 20%, 50%, 200% miesięcznie. Próbujesz stale zrobić coś, aby znaleźć się wśród tych 5% graczy, który zwyciężają w walce z rynkiem. Starasz się, poszukujesz stale nowych systemów, uczysz się i rozwijasz. Ponosisz straty lub Twoje zyski są niesatysfakcjonujące. Nie czujesz się z tym dobrze, czasem być może myślisz, że ta walka jest bezsensowna. Otóż może być znacznie lepiej. Ty też możesz osiągać regularne zyski na rynku FOREX i tylko od Ciebie zależy jak kształtować się będą Twoje wyniki. Pozwól, że podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wskażę Ci determinanty sukcesu na rynku FOREX. Pokażę Ci podejście, które zrewolucjonizuje Twój dotychczasowy pogląd na trading i pozwoli Ci dowolnie kształtować Twoje wyniki w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami! Istnieje wiele publikacji o tradingu, wiele systemów, wskaźników, które mają Ci pomóc. W tym eBooku nie znajdziesz żadnej strategii. Nie będzie systemu, który przyniesie Ci 1000 pipsów miesięcznie. Będzie za to coś znacznie CENNIEJSzEGO... Profesjonalny TRADING to nie tylko dobry system. Jeśli się o tym nie przekonałeś, to masz jeszcze szansę się przekonać. Perry Kauffman, Bill Lipsschultz, dr Van Tharp, Jake Bernstein, Richard Dennis, Larry Hite, Bruce Kovner i wielu innych znanych i cenionych traderów z licznymi sukcesami podkreślają, że sukces w największej części zależy od Money Management i dyscypliny. Co więc chcę Ci pokazaćaPraktyczne rady dotyczące utrzymania dyscypliny. Wskażę dlaczego 5% wygrywa, a 95% przegrywa walkę z rynkiem. Powiem Ci jak znaleźć się wśród tych 5%.Pokażę Ci jak możesz stworzyć swój własny TRAIDING PLAN. Dam wskazówki, które pomogą Ci pozbyć się emocji w tradingu. Pokażę Ci czym jest Money Management i udzielę praktycznych wskazówek, w jaki sposób możesz stworzyć swój własny model zarządzania ryzykiem. Co więcejazobaczysz jak w lipcu można było zamienić 10 tysięcy dolarów amerykańskich w 300 tysięcy USD!!! Poznasz możliwe do zastosowania modele kapitału. Dopasowanie określonego modelu do Twojej strategii ma ogromne znaczenie dla Twoich zysków. zobaczysz jak grając jedną i tą samą strategią, możesz kreować diametralnie różne wyniki.Dowiesz się również jak oceniać swoje metody gry.Dam Ci komplet narzędzi, które pozwolą Ci na stworzenie własnego kreatywnego Money Management, który zmaksymalizuje Twoje zyski i zminimalizuje ryzyko. zobaczysz jak sprawdzić możliwość zarabiania na określonych strategiach. Poznasz metodę, która pozwoli Ci wyznaczyć maksymalne ryzyko dla danego systemu. Jestem praktykiem, TRAIDING jest moim podstawowym źródłem dochodów od kilku lat. Chcę podzielić się z Tobą swoim sukcesem i pomóc w uniknięciu błędów, jakie sam w przeszłości popełniałem. Wiedza i doświadczenie, które Ci przekazuję na pewno pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu. FOREX jest też moją pasją, to niezwykłe połączenie sprawia, że moją pracą jest moja pasja. Ty też możesz to mieć. Szczerze żałuję, że 6 lat temu nie istniała taka publikacja jak ta, którą właśnie stworzyłem. To jedyny taki eBook w Polsce. Oddaję w Twoje ręce swój sukces. Lata doświadczeń, ciężkiej pracy, analiz i własnych badań. Ta publikacja pokaże Ci jak TY MOŻESz OSIĄGNĄć SUKCES na FOREX, jak możesz stać się profesjonalnym FOREX TRADEREM. Jerzy Kozak

Tomasz | 2016-09-02
Chaoticreader | 2016-04-11