Wszystko w naszych rękach. Droga na szczyt.

Wydawnictwo: Buchmann
Wszystko w naszych rękach. Droga na szczyt.
sport
clubowicz1990

Reprezentacja Polski dopiero co zdobyła brązowy medal w mistrzostwach świata, i szykuje się do kolejnego triumfu. Michael Biegler, niemiecki trener polskich szczypiornistów właśnie wybiera skład drużyny na zawody. W drugiej połowie stycznie 2016 w Polsce odbędą się mistrzostwa w piłce ręcznej. Fascynująca książka o historii piłki ręcznej w Polsce, sylwetki zawodników, najważniejsze wydarzenia...

Fascynująca książka o historii piłki ręcznej w Polsce, sylwetki zawodników, najważniejsze wydarzenia i sukcesy, statystyki i rozważania o przyszłości tego sportu.

źródło opisu: www.gwfoksal.pl

źródło okładki: www.gwfoksal.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!