Tokyo Ghoul:re Tom 3

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Tokyo Ghoul:re (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Tōkyō Gūru:re
komiksy
Satis

Zostaliśmy sami… więc powymieniajmy się tajemnicami. Rzecz ma miejsce na aukcji, gdzie ghule w drodze licytacji kupują porwanych ludzi. Aby skończyć ten proceder, BSG wciela w życie operację „sprzątania aukcji”. Uczestniczy w niej również drużyna Quinx pod wodzą Sasakiego, której celem jest ghul zwany „Nutcracker”. W ich stronę zmierza jednak groteskowy cień zwany, „Owl”. Kiedy znajome...

Zostaliśmy sami… więc powymieniajmy się tajemnicami.

Kiedy znajome twarze przywołują widma przeszłości, żłobiąc ślady po dawnym smutku, do uszu Sasakiego ponownie dociera głos.

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=186&tom_id=3

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=186&tom_id=3

Wkp | 2018-01-08
Przeczytana: 25 lutego 2018

SMAK WALKI

Choć to już trzeci tom „Tokyo Ghoul:re”, seria nadal powoli się rozkręca i bardzo okrężną drogą zmierza do zajęcia się wątkami pozostałymi po jej poprzedniej odsłonie. Jednak po dwóch pierwszych częściach, skupionych raczej na zawiązywaniu akcji, nadszedł wreszcie czas na solidną dawkę krwawych pojedynków i walki na śmierć i życie. A tym jak zwykle towarzyszy przyjemnie mroczny klimat, który polubili czytelnicy serii.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/01/tokyo-ghoulre-3-sui-ishida.html

Paulina | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

Ostatnio wam pisałam, że „Tokyo Ghoul:re” dostarcza mi ogromnych emocji, a dzisiaj przyszedł czas by sprawdzić, czy to nie było tylko chwilowe złudzenie. Jestem już po lekturze trzeciego tomiku, który jest kontynuacją akcji, która wydarzyła się podczas aukcji… nawet nie wiecie, jak ja czekałam na moment, w którym dopadnę w swoje łapki tę część. Moje oczekiwania wobec lektury były wielkie! Wiem, nie powinnam nastawiać się na złote góry, ale znając autora mangi, wiedziałam, że powinien sprostać temu zadaniu… no właśnie, ale jak było faktycznie? Czy to, co się wydarzyło na stronach tego tomiku, sprostało moim wymaganiom?

„Sprzątanie aukcji” trwa… BSG próbuje przedrzeć się przez zastępy Aogiri, by dotrzeć do uczestników aukcji. Niestety, przeciwnik jest silny i nie zamierza się poddać!
Osłabiony oddział Quinx pod wodzą Sasakiego zmierza w kierunku ghula zwanego „Nutcracker”. Uri musi eskortować rannego Mutsukiego, ale przecież miał zdobyć osiągnięcia…
Tymczasem na drodze Sasakiego...

Yorumi-Nateko | 2019-05-13
Na półkach: Manga, Posiadam, Przeczytane