Royally Endowed

Okładka książki Royally Endowed Emma Chase
Okładka książki Royally Endowed
Emma Chase Wydawnictwo: Everafter Romance Cykl: Royally (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Royally (tom 3)
Royally Endowed
Everafter Romance
2017-08-17
2017-08-17

Z trzech przeczytanych w tej serii, ta wydaje się najlepsza. Miła historia, piekne, bajkowe zakończenie. Ach, ach, ach.

Szczerze mówiąc, to książka była taka sobie. Spodziewałam się czegoś bardziej emocjonującego. Z żadnym z bohaterów jakoś specjalnie się nie zżyłam. W sumie to już zaledwie po kilku dniach po przeczytaniu nie za bardzo pamiętałam o czym była. Może to też być wina tego, że kupiłam tą książkę z przekonaniem, iż jest to osobna powieść, a okazała się tomem trzecim (że też nie dała mi do myślenia łudząco podobna okładka "Sposobu na księcia"... cóż, najwyraźniej moja czerwona lampka wykrywania serii na odległość się spaliła),przez co najprawdopodobniej moja ocena jest zaniżona. Jakby nie było nie znałam bohaterów z poprzednich części, być może tam relacje między nimi wszystkimi były jakoś lepiej wyjaśnione. Niemniej jednak szło załapać o co chodziło. Najciekawszą postacią według mnie była królowa. Tak, zgadza się, postać epizodyczna. Nie wiem czemu, jakoś tak po prostu mnie zainteresowała jej obecność i chciałabym poznać jej historię (może kiedyś się doczekam, choć wiadomo jak to bywa z życzeniami). Ogólnie daję tej książce 6 gwiazdek ze względu na to, że mimo wszystko można powieści z serii "Royally" czytać osobno, na co jestem żywym przykładem. Jednakże owa pozycja nijak nie zachęciła mnie do przeczytania poprzednich.

Szczerze mówiąc zawiodłam się. Oczekiwałam czegoś lepszego. Postacie są nijakie, bez charakteru (pomijając główną i Olivie, je dwie jako jedyne dało się lubić). Logan to taka kupa ubitego mięsa - bez skrupułów, stworzony do zabijania. Romantyczne momenty na które miałam nadzieję? Brak. Zamiast tego po wyznaniu miłości dzikie szaleństwa w łóżku i gdzie popadnie, i w sumie na tym opierają całą relacje.

Tak naprawdę zachowania Ellie momentami też do niej nie pasowały i szczerze mówiąc nie wiem czy umiem określić głębszy charakter którejkolwiek z postaci. Są bezbarwne i bez życia. Nie działają tak jak one chcą a tak jak pasuje autorce.

Jestem zawiedziona bo mocno oczekiwałam takiego "wow" jak po samej okładce. Niestety ładny talerz nie oznacza zaraz dobrego jedzenia i tak też było w tym przypadku.

Pomysł dobry, zarys fabuły taki pół na pół - czegoś mi zabrakło (jakoś nie odczułam tych uczuć ani chemii między nimi),postacie mdłe. Pewnie gdybym miała te 15 lat mój pisk pełen zachwytu słyszałby każdy sąsiad, natomiast mając te kilka lat więcej na karku i sporo lepszych książek za sobą, uważam że "królewsko obdarowany" to nic więcej jak przeciętna lektura z chwytliwym tytułem i okładką przyciągająca wzrok. Czy bym ją poleciła? Raczej nie

W leniwy przedostatni dzień izolacji covidowej udało mi się przeczytać ostatnia część serii Royally. Tak jak poprzednie była to lekka przyjemna lektura, która śmieszy, bawi, rozczula i wzrusza. Tym razem poznaliśmy historie młodszej siostry Księżnej Olivii – Ellie. Gdy Olivia wyjechała z Księciem Nicholasem do Wessco, w Nowym Jorku pozostał Logan St. James – jeden z ochroniarzy Nicholasa. To właśnie książę zdecydował, że z młodszą siostra swojej ukochanej musi pozostać ochrona. Tak więc pod przywództwem Logana pozostaje z nim trzech innych ochroniarzy. Mają jedno zadanie dbać o bezpieczeństwo Ellie. Młoda dziewczyna właśnie zbliża się do końca szkoły. Została przyjęta już na uniwersytet. A po wyjeździe siostry musi u pilnować biznes, kawiarnie Amelie. Od teraz prawie nie śpi. Uczy się, wstaje wcześnie rano by przygotować ciasta i wyciska życie niczym cytryny. W tym wszystkim cały czas w tle jest postać Logana, który zdaje sobie sprawę z tego, że młodziutka dziewczyna się w nim podkochuje. Z wielu powodów ignoruje to, udaje że tego nie widzi, nie reaguje na jej flirty. Mija rok za rokiem, a ich życie w dalszym ciągu jest ze sobą mocno splecione. W między czasie Nicholas i Olivia wracają do Nowego Jorku. Ellie kończy studia. Jej siostra zachodzi w ciążę. Docierają do momentu gdy przyszli rodzice postanawiają wrócić do Wessco. Chcąc nie chcąc Logan, który powoli zaczyna otwierać się na towarzyszące mu cały czas uczucia w stosunku do żelki, także musi wrócić. Dziewczyna decyduje się na przerwę w studiach. I tym samym wszyscy kończą w pałacu. A tam wszystko przybiera już dużo szybsze obroty. Czy tych dwoje w końcu przestanie się że sobą mijać? Co musi się wydarzyć żeby przestali przed sobą ukrywać uczucia? Czy związek dziewczyny, która jak by nie patrzeć jest już częścią rodziny Królewskiej, ze zwykłym ochroniarzem ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie?

"Królewsko obdarowany" to słodka historia o miłości księżniczki i ochroniarza. Namiętność, niebezpieczeństwo i zakazane uczucie. To dawka tego co możecie doświadczyć w tej książce. "Królewsko obdarowany" to idealna lektura na jeden wieczór.

Wydaje mi się, że to najlepsza z cześć z serii Royally. Choć muszę przyznać, że cykl ogólnie nie przypadł mi do gustu, za bardzo ckliwy, pretensjonalny, cukierkowy. Nie realny!

Ellie od lat kocha sie w Loganie, swoim ochroniarzu. Jednak on od lat traktuje ją jak siostrę . Niestety tak myśli Ellie , jednak mężczyzna również pożąda dziewczyny , mimo to nie może sobie pozwolić na romans, gdyż jest tylko ochroniarzem a ona siostrą księżnej. Z biegiem lat zaprzyjaźniają sie jednak gdy Ellie poznaje mężczyznę który może ją odebrać Loganowi, zauważa jak wiele ma do stracenia. Gdy jednak wybucha pożar i wszyscy myślą że Ellie zginęła, Logan uświadamia sobie jak bardzo kocha dziewczynę i zrobi wszystko by byli razem. Bardzo dobra i ciekawa historia miłosna. Polecam

Co tu duzro pisac cuda miłosc jest silna a ksiazke warto przeczytac

Co tu duzro pisac cuda miłosc jest silna a ksiazke warto przeczytac

Lubię książki z ochroniarzami 😍 ta pozycja skradła moje serce.

Lubię książki z ochroniarzami 😍 ta pozycja skradła moje serce.

Przychodzę dzisiaj z recenzją książki o najbardziej dwuznacznym tytule na świecie. Niech okładka Was nie zmyli - tu wcale nie ma dużo niecenzuralnych scen i nie jest to tani romans. Chociaż pan z okładki mógłby się trochę odziać 😂

Ellie Hammond stała się księżniczką za pomocą swojej siostry - Olivii, która wyszła za księcia. Mimo swojego tytułu, dziewczyna jest skromna i normalna. Od lat podkochuje się w swoim ochroniarzu Loganie, zresztą z wzajemnością o czym Ellie nie wie. Są ze sobą blisko, na stopniu przyjacielskim. Logan ze względu na swoją pracę nie może wykonać żadnego ruchu w kierunku dziewczyny. Jego podejście zmienia się, gdy Ellie niemal umiera w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wyznaje swoje uczucia dziewczynie i mogłoby się wydawać, iż tu nastąpi "i żyli długo i szczęśliwie", lecz nic bardziej mylnego.
Ktoś wysyła pogróżki ciężarnej siostrze Ellie i życzy jej śmierci. W dodatku przełożony Logana oraz królowa Lenora nie akceptują związku księżniczki i ochroniarza z nieciekawej rodziny.
Jak potoczą się losy Ellie i Logana? I kto pragnie śmierci ciężarnej Olivii?

Serdecznie Wam polecam tę pozycję. Czyta się ją szybko i z zapartym tchem. Niektórym mogłoby się wydawać, iż akcja powoli się rozwija, lecz mi to nie przeszkadzało. Bardzo polubiłam też głównych bohaterów, nie byli irytujący i nie zachowywali się nielogicznie. W dodatku wplątanie wątku z psychopatą dodało całości smaczku. Cóż więcej mogę napisać? Polecam z całego serca 😊

• Romans