Ja i cele

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce.Ujawniamy sekrety znane do tej pory wyłącznie garstce tych, którzy osiągają najwięcej! Ustal cele we wszystkich ważnych dla Ciebie dziedzinach życia. Może być tak, że w niektórych dziedzinach wystarczy kontynuacja tego, co już robisz... Skup się raczej na tym, co najbardziej zaniedbałeś/zaniedbałaś pisze w swoim ebooku Małgorzata Dwornikiewicz, trenerka, specjalistka od motywacji. Sprawa nie kończy się jednak na ustaleniu swoich celów. Trzeba jeszcze mieć motywację, by rzeczywiście wytrwale dążyć do ich osiągnięcia, pomimo wszystkich przeciwności, jakie na pewno pojawią się po drodze. I w tym właśnie nasz ebook pomoże Ci najbardziej. Jak zwalczyć skłonność do odkładania spraw na późnieja Postanów, że żyjesz od dziś okresami pięciominutowymi. zamiast myśleć o zadaniach czekających Cię w kategoriach uciążliwej, długiej pracy, pomyśl o chwili obecnej. Wykorzystaj 5 minut, robiąc to, co chcesz, tak jak chcesz, nie zwlekając z czymkolwiek.Usiądź i zwyczajnie rozpocznij to, co dotychczas odkładałaś. zrób to teraz.zadaj sobie pytanie: Jaka najgorsza rzecz może mi się przydarzyć, jeśli zrobię teraz właśnie to, co ciągle odkładam na późnieja . Odpowiedź z reguły jest tak niegroźna, że sama/sam się zdziwisz, jak szybko wciągnęło Cię to, co miałaś/miałeś zrobić. Nie będziesz miała/miał powodu, by dalej się bać. Wyznacz sobie ściśle określony odcinek czasu (np. piątek od godziny 16.00 do 16.15), który poświęcisz wyłącznie na to, co odkładasz, a co wiąże się z Twoim nowym celem. Pomyśl: Jestem zbyt ważna/ważny, by żyć w nerwach z powodu czegoś, co muszę zrobić. Ja, kochając kogoś, nie traktowałabym go w ten sposób to dlaczego siebie chcę tak traktowaća . Celem ebooka jest to, by czytelnik odnalazł naturalną automotywację, poznając siebie (określając, jakim jest człowiekiem, co jest dla niego ważne), a następnie wyznaczył cele, do których będzie dążył (w zgodzie ze sobą) to jest sekret naturalnej, najsilniejszej automotywacji (bo płynącej z wnętrza). Co powinieneś wiedzieć, by się skutecznie motywowaća Jaki wpływ na automotywację ma temperamenta Jak odkryć i spełnić naprawdę SWOJE marzeniaa (nie rodziców czy otoczenia...) Jak z pojawiających się przeszkód uczynić źródło swojej SIłYa Jak wykorzystać fakt osiągnięcia celua Dlaczego zWLEKAMY z wykonaniem pewnych zadańa Jak skutecznie pokonać skłonność do odkładania spraw na późnieja To wszystko i wiele więcej odkryje przed Tobą nowy, trafiający w samo sedno sprawy ebook Ja i cele . Gromadzi on wiedzę pokoleń, od antyku po współczesnych amerykańskich autorów motywacyjnych, prezentując ją w sposób lekki i przyjemny w odbiorze. Powiem krótko: Przeczytasz. zastosujesz. Osiągniesz swoje cele. Dokładnie tak to wygląda! Od wielu lat studiuję literaturę motywacyjną, głównie amerykańską, ale ten ebook jest po prostu przełomowy. Mamy ogromne szczęście, że jest on dostępny po polsku i każdy może się z nim zapoznać i zmienić swoje życie. Drugiej tak skutecznej, kompleksowej i dostosowującej się do indywidualnych potrzeb czytelnika publikacji na ten temat po prostu NIE MA .

Krystian P | 2013-07-24

Nic odkrywczego..