literatura piękna
angielski
Marika

I make my living as a hustler, and I’m great at it. I don’t have a single tell and I use that to my advantage to manipulate any situation. I’ve always known what a person is about to do before they’ve even decided. That is, until I met Penelope. I can’t get a read on her, and what’s worse, she doesn’t want anything to do with me. Which only makes me want her more. Now I’m in for the hardest...

I make my living as a hustler, and I’m great at it.
I’ve always known what a person is about to do before they’ve even decided.

That is, until I met Penelope.
Which only makes me want her more.

Now I’m in for the hardest hustle of my life.
Somehow I have to convince her she belongs with me.
Good thing I’m always up for a challenge.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/29455417-hustler

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/29455417-hustler

lulamae | 2016-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Gavin Saint jest najlepszym graczem na świecie, mieszka w luksusowym hotelu swojego przyjaciela i używa kobieto do jednego celu. Ostatnio jednak kobiety stały się rutyną, która nie sprawia już tej samej radości. Do czasu, aż zauważa nową kelnerkę - Penelope Prescott.
Penelope 'Nell' Prescott przyjechała do Vegas w celu spełnienia swoich marzeń. Marzy o występach w spektaklu La Magie, ale minęły trzy lata od jej przyjazdu do tego miasta grzechu, a jej kariera ogranicza się do bycia kelnerką w hotelu Paragon.

Nell opiera się Gavinowi, Gavin za wszelką cenę chce ją zdobyć. Czy Nell zaryzykuje przygodę z Gavinem, a jej serce nie zostanie złamane? Czy kiedy Gavin osiągnie swój cel, porzuci Penelope tak jak każdą inną kobietę wcześniej? Przekonajcie się!

Rewelacyjna, lekka, zabawna historia.
Utarczki słowne i walka charakterów pomiędzy Nell i Gavinem zdecydowanie mnie wciągnęły.
Poza tą zabawną stroną książki obserwujemy jak nasi bohaterowie się zmieniają. Zwłaszcza widać to u Gavina,...

Marika | 2016-05-17
Przeczytana: 17 maja 2016

Poker, pieniądze i kobiety. Mniej więcej tak wygląda życie Gavina, zawodowego pokerzysty, którego mniemanie o sobie jest niemal równie wysokie jak stan jego konta bankowego. Jest po prostu aroganckim dupkiem, który zmienia kobiety jak rękawiczki. Stawia sobie za punkt honoru, żeby w niczym nie przypominać swojego ojca.
Jednak jego dotychczasową skalę wartości burzy Penelope, którą fascynuje go od samego początku. Jest uparta, złośliwa i kwestionuje go na każdym kroku, co sprawia, że wkrótce on zwątpi we wszystko, w co do tej pory wierzył...

Książka kupiła mnie krótkim fragmentem, w którym Gavin mówi, że kobiety przyrównują go do Nicka Batemana, którego ja ABSOLUTNIE UWIELBIAM, więc stwierdziłam, że muszę to przeczytać. :D I choć Nick pojawia się w dosłownie jednym zdaniu w całej książce, to i tak nie żałuję, że ją przeczytałam.
Gavin to postać, jakich w książkach naprawdę wiele, ale to nie zmienia faktu, że i tak skurczybyka polubiłam. Po prostu lubię oglądać przemianę z dupka...