Co robić?

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Что делать?

Jedna z najważniejszych wczesnych prac W.I. Lenina. Autor nakreśla w niej przyszłą działalność ruchu rewolucyjnego i stanowczo zrywa z oportunizmem, który demaskuje. Pisze również o ogromnej roli propagandy w kształtowaniu świadomości mas oraz nawołuje do rutynowej, opartej o warunki społeczno-ekonomiczne oraz rewolucyjną teorię pracy na rzecz utworzenia fundamentów ku temu, by partia socjaldemokratyczna zaistniała nie tylko na papierze, ale również i w rzeczywistości.

źródło opisu: Opis własny

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!