DETOKSY czyli jak oczyścić swój organizm dla zdrowia i urody

Wydawnictwo: Agora SA
detoks, zdrowie
poradniki
kaka84k

Oczyść swój organizm, ciesz się zdrowiem i urodą. Kilka, a może nawet kilkanaście razy w roku łapiesz infekcje? Jesz niewiele, ale nie możesz zgubić zbędnych kilogramów? Od lat zmagasz się z nadwagą? Masz poczucie, że wyglądasz dużo starzej niż wskazuje Twoja metryka? Jedną z najczęstszych przyczyn tych problemów jest… zanieczyszczenie organizmu. W książce Detoksy dla zdrowia i urody,...

Oczyść swój organizm, ciesz się zdrowiem i urodą.

Jedną z najczęstszych przyczyn tych problemów jest… zanieczyszczenie organizmu.

W książce Detoksy dla zdrowia i urody, czyli jak oczyścić swój organizm znajdziesz najlepszą dla siebie kurację.

Wielbiciele zieleniny skorzystać mogą z detoksu chlorofilowego. Ci, którzy obawiają się, że oczyszczaniu towarzyszy głód – powinni wypróbować detoks krzemowy, a tych, którzy preferują owoce, na pewno zainteresuje detoks owocowy.

Detoksy dla zdrowia i urody to 7 kompletnych tygodniowych kuracji wraz z listami zakupowymi.

źródło opisu: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/

książek: 2023
Piotr | 2016-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

W naszym kraju trawa od kilku lat moda na zdrowe odżywanie. Kolejne książki traktujące o tym, co dobre dla naszego organizmu, wyrastają niczym grzyby po deszczu. Niestety, ich jakość jest różna. Często firmowane nazwiskami celebrytów mają niewiele wspólnego z tematyką.
Czym różni się ta pozycja od innych? Doskonałym podejściem do czytelnika, które jest wykazane w wyczerpaniu tematów dotyczących oczyszczania organizmu. Sama detoksykacja to mniej stresu, spokojny sen, mniej kilogramów, więcej energii i poprawienie wyglądu.
Ta książka jest wyjątkowa z kilku przyczyn, o których postaram się napisać. Po pierwsze jest napisana przez ludzi, znających się na odżywianiu. Autorzy opisują metody, które pomagają nam powrócić do pełnej równowagi zdrowotnej, dzieląc książkę na rozdział o przygotowaniu się do detoksu, a następnie mamy detoks ajuwerdyjski oraz detoks krzemowy, chiński, w "płynie", chlorofilowy, owocowy, oraz kuracje osuszającą i zwiększającą odporność. Brzmi nieznajomo? Nie...