Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

The Dark Horse

Cykl: Walt Longmire (tom 5)
Wydawnictwo: Penguin Books
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
10
1
9
0
8
1
7
0
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9780143117315
liczba stron
318
język
angielski
dodała
colld

Dish "and "Dry Bones," the fifth in the Longmire Series, the basis for "LONGMIRE," the hit Netflix original seriesFans of Ace Atkins, Nevada Barr and Robert B. Parker will love" The Dark Horse "is the fifth installment in "New York Times "bestselling author Craig Johnson's Longmire Mystery Series, the basis for "LONGMIRE," the hit Netflix original drama series. Wade Barsad, a man with a...

Dish "and "Dry Bones," the fifth in the Longmire Series, the basis for "LONGMIRE," the hit Netflix original seriesFans of Ace Atkins, Nevada Barr and Robert B. Parker will love" The Dark Horse "is the fifth installment in "New York Times "bestselling author Craig Johnson's Longmire Mystery Series, the basis for "LONGMIRE," the hit Netflix original drama series. Wade Barsad, a man with a dubious past and a gift for making enemies, burned his wife Mary's horses in their barn; in retribution, she shot him in the head six times, or so the story goes. But Sheriff Walt Longmire doesn't believe Mary's confession and is determined to dig deeper. Unpinning his star to pose as an insurance investigator, Walt visits the Barsad ranch and discovers that everyone in town--including a beautiful Guetemalan bartender and a rancher with a taste for liquor--had a reason for wanting Wade dead."

 

źródło opisu: bookdepository.co.uk

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 629
Renata | 2017-05-14
Na półkach: Przeczytane

Książkę podsunęła mi znajoma. Było warto.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Connected

Opinia może zawierać SPOILERY! Dahlia London i River Wilde spotkali się kiedyś przelotem w studenckim barze. River grał tam ze swoim zespołem. Dahli...

zgłoś błąd zgłoś błąd