Kamień wawelski?

Felix

Czym jest kamień wawelski - czakram pulsujący tajemniczą energią - cel hinduskich pielgrzymów? Czym jest wzgórze wawelskie? Czy tylko naszym narodowym panteonem, czy jednym z nielicznych ma kuli ziemskiej intrygujących miejsc, którego zagadka pozostaje niewyjaśniona? Książka ta próbuje ją rozszyfrować, przytaczając wyniki naukowych pomiarów, opinie sceptyków i badaczy, mistyków i entuzjastów....

Książka ta próbuje ją rozszyfrować, przytaczając wyniki naukowych pomiarów, opinie sceptyków i badaczy, mistyków i entuzjastów. Autor nie narzuca swojej opinii. Wybór odpowiedzi pozostawia czytelnikowi:
kamień, czy energia,
promieniowanie, czy sugestia,
mit, a może rzeczywistość?

źródło opisu: Wydawnictwo Castor, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!