Bóg jest piękniejszy od diabła. Duchowy testament

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Dio più bello del diavolo. Testamento spirituale
egzorcyzm, diabeł, bóg
religia
tsantsara

Najsłynniejszy egzorcysta świata przekazuje na nasze ręce swój duchowy testament. Tym, którzy znają wydane przez Edycję Świętego Pawła książki ks. Gabriele Amortha, nie trzeba wspominać, że kapłan zawsze pisze konkretnie, rzeczowo i nie boi się odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. W swojej kilkudziesięcioletniej posłudze nikogo nie zostawił bez pomocy. Ksiądz Amorth w rozmowie ze swoim...

Ksiądz Amorth w rozmowie ze swoim współbratem paulistą, ks. Angelem De Simonem, tym razem prowadzi nas po dobrych, choć czasem niezwykle trudnych ścieżkach Bożych i ostrzega przed zasadzkami Szatana. A któż zna je lepiej niż egzorcysta!
Co zawiera duchowy testament tego niezwykłego kapłana? Czy zdradza nam sposób, jak zwykły chrześcijanin może obronić się przed diabłem? Książka nie pozostawia nikogo bez odpowiedzi na wiele pytań.

źródło opisu: www.edycja.pl

źródło okładki: www.edycja.pl

Mr_BC | 2019-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2019

Tym razem nie tylko o złu i szatanie tylko więcej o Panu Bogu. Niedawno zmarły o. Amorth jeden z najbardziej znanych egzorcystów w swoim Testamencie Duchowym w prosty i przejrzysty sposób przeciąga uwagę ze zła na światłość jakim jest Pan Bóg. O. Amorth po ponad 30 latach posługi egzorcyzmowania wie, że Bóg jest silniejszy, a tylko z pozoru silniejsze zło jakim jest szatan i tak będzie musiało zawsze na końcu przegrać. Stąd ukazuje Pana Boga jako cel sam w sobie do którego powinniśmy dążyć i na którym powinniśmy się skupiać poprzez swoje życie.

Lektura jak i przekaz o. Amortha jest prosty, jasny i przejrzysty. Warto zgłębić się w słowa tego świętego kapłana. Książka jest świetnym uzupełnieniem do filmu The Devil and Father Amorth https://www.filmweb.pl/film/The+Devil+and+Father+Amorth-2017-791862

"Trwając w wierności wobec rzeczywistości, jesteśmy pomimo wszystko zwycięzcami, bo chociaż rzeczywistość zadaje nam cierpienie, to jednak również sprawia radość. Chociaż nieraz...