Panorama lojalności

Wydawnictwo: DiG
historyczna

W kolejnym, czwartm tomie serii Eseje i Studia przedstawiono jedenaście artykułów, których pierwotna wersja została wygłoszona przez uczonych polskich i niemieckich w czasie współorganizowanej przez Ośrodek Badań nad Tradycją Antyczną w Polsce i w Europie Środkowowschodniej UW i Niemiecki Instytut historyczny w Warszawie w marcu 1998 r sesji naukowej pod hasłem Prusy Królewskie i Prusy Książęce w XVI wieku. Panorama lojalności.

K_Schmidt | 2014-04-16
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Prusy, 2014