Moje fascynacje

Wydawnictwo: Oficyna R
literatura piękna
Ewa

Mariola Pryzwan to biografistka, która o swoich bohaterach wie naprawdę bardzo dużo. Często są to rzeczy nieznane, czasem szokujące, a dzięki temu, że Agata Rokicka - rasowa dziennikarka - potrafiła swoimi pytaniami wydobyć te ciekawostki do rąk Czytelnika trafia arcyciekawa książka. Jak rozpoczęła się kariera muzyczna Ireny Jarockiej? Jakimi ludźmi byli prywatnie Maria Dąbrowska, Władysław...

Jak rozpoczęła się kariera muzyczna Ireny Jarockiej? Jakimi ludźmi byli prywatnie Maria Dąbrowska, Władysław Broniewski czy Maria Pawlikowska-Jasnorzewska? Co denerwowało Zbyszka Cybulskiego? Dlaczego do dzisiaj mówimy o Annie Jantar i Annie German? Czy Halina Poświatowska była poetką wybitną?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdą Państwo w "Moich fascynacjach", książce, którą zrodziły przypadek i przyjaźń.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: https://www.facebook.com/Oficyna-R-883345318366321/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!