DRRR!! #5 (novel)

Tłumaczenie: Tomasz Molski
Cykl: Durarara!! (novel) (tom 5)
Wydawnictwo: Kotori
Durarara!!
9788365722089
akcja, komedia, dramat, light novel, kotori
wande1t

Dzielnica Ikebukuro w Tokio jest miejscem, gdzie pojawiają się rozmaite persony: młodzieniec poszukujący niecodziennych wrażeń, wiecznie rozwścieczony chuligan, żyjąca we własnym świecie pseudoprześladowczyni, dość nietypowy broker informacji, szemrany lekarz, który żadnemu pacjentowi nie odmówi pomocy, licealista zauroczony rzeczą nie z tego świata oraz bezgłowy jeździec na czarnym jak noc motocyklu.

źródło opisu: http://www.kotori.pl/nasze-wydania/drrr/

źródło okładki: http://www.kotori.pl/nasze-wydania/drrr/

Pisałam to wielokrotnie, ale powtórzę się, Drurarara to świetna pozycja na wieczór, do kawy i ciastka. Krótka, choć trudna w odbiorze przez ciągłe cofania się w czasie, rozrzuty między równych bohaterów i ciągle narastające pytania. Ale taki jest autor, jego styl pisania i może wlaśnie dzięki niemu książka ta bardzo trzyma w napięciu!

Misaki | 2017-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2017

Książka przeraźliwie krótka, posiadająca zaledwie 196 stron. Moim zdaniem dość dobra jak na taką ilość tekstu