Jaka jestem? Sikorka Stefania

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Dominika

Poznajmy razem sikorkę Stefanię ! Dobra zabawa dla dzieci, przyjemność dla rodziców, dziadków, wychowawców. Pięknie i mądrze zilustrowane historyjki życiu zwierząt, które dziecko widzi wokół siebie w naturze, i o których słyszy. Książeczka z serii Jaka jestem? Jaki jestem? * Budzi ciekawość i zainteresowanie dziecka zwierzętami. * Uczy rozpoznawać i nazywać podobieństwa oraz różnice. * zwraca...

Poznajmy razem sikorkę Stefanię
!
Dobra zabawa dla dzieci, przyjemność dla rodziców, dziadków, wychowawców.
Książeczka z serii Jaka jestem? Jaki jestem?
* Budzi ciekawość i zainteresowanie dziecka zwierzętami.
* Uczy rozpoznawać i nazywać podobieństwa oraz różnice.
* zwraca uwagę na główne cechy: kolory, faktury, kształty, zachowania.
* Uczy spostrzegawczości, pomaga w nauce opisywania,
* Pomaga dziecku zaprzyjaźnić się ze zwierzętami, zrozumieć, że zwierzęta to istota żywa.

źródło opisu: http://maszoperia.org/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!