Duchy południa

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 9)
Wydawnictwo: Edipresse
Southern Ghost
Asiek

Annie i Max, na prośbę Tarrantów – arystokratycznej rodziny z Południa Stanów Zjednoczonych, podejmują się odszukania zaginionej dziewczyny. W trakcie śledztwa okazuje się, że członkowie tego znamienitego rodu od ponad dwudziestu lat skrywają pewną straszną zbrodnię.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

Asiek | 2016-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2016

Kolejna część przygód Annie i Maxa Darling'ów jest wyjątkowo nudna. Zabierałam się za tą pozycję kilka razy aż wreszcie z trudem udało się przebrnąć przez niezbyt porywająca fabułę.

Jak dla mnie najlepsza część serii "Śmierć na życzenie" jaką do tej pory czytałam!
Co prawda morderce wychwyciłam od samego początku. To też było świetne, bo przecież nutki niepewności zawsze się wkradają, dopóki nie pozna się prawdy.
Fabuła tej części aż ściskała za serce. Kilka razy o mało bym się nie popłakała ...
Ktoś, by pomyślał, że bogaci ludzie z tradycjami, rodowym nazwiskiem są świetni. Niestety prawda wygląda całkiem inaczej. Tak jak tu było pokazane.
GORĄCO POLECAM ! ! !