The Essays of Warren Buffett : Lessons for Corporate America

Okładka książki The Essays of Warren Buffett : Lessons for Corporate America Warren Edward Buffett, Lawrence Cunningham
Okładka książki The Essays of Warren Buffett : Lessons for Corporate America
Warren Edward BuffettLawrence Cunningham Wydawnictwo: Cunningham Group biznes, finanse
biznes, finanse
Cunningham Group

Na półkach: , , , , , ,

Co to za Głupoty, autorem nie jest Warren Buffett. On nigdy nie napisał żadnej książki, jedynie przyznał że ta książka najlepiej oddaje jego metody inwestycyjne.

Prawdziwym autorem tej książki, jest Lawrence A. Cunningham. Który pisze wiele książek na temat inwestowania, jest zafascynowany Warrenem Buffettem i prowadzi kursy/seminaria gdzie uczy/tłumaczy metody Analizy Fundamentalnej. Jaką stosuje Buffett od swoich dwóch mentorów, Benjamina Grahama oraz Philipa Arthura Fishera.

Jedyną książką jaką można uznać, za pisaną przez Warrena Buffetta jest, Berkshire Hathaway Letters to Shareholders, czyli zbiór kwartalnych sprawozdań funduszu dostępnych za darmo w sieci.

Natomiast, okładka Niebieska to - pierwsze wydanie z 1998 roku.
Zielona okładka z identycznym grawerunkiem to - drugie wydanie z 2008 roku.
Zaś tak wygląda 3 wydanie, z 2013 - http://www.amazon.com/The-Essays-Warren-Buffett-Corporate/dp/1611634091 - być może do tej napisał wstęp, jak do jednego z wydań Inteligentnego Inwestora autorstwa Benjamina Grahama.

Piguła informacyjna w stylu Warrena Buffetta, świetna książka tyle że w języku angielskim. Średnio zaawansowani dadzą radę bez problemu. Naprawdę warto!

• Investing
  • Przed. - Inw. Analiza Fundamentalna
  • Biznes - ogólne
  • Finance
  • Finanse Inwestowanie
  • Bibliografie

Warren Edward Buffett The Essays of Warren Buffett : Lessons for Corporate America Zobacz więcej