Riding Red

Okładka książki Riding Red Alexa Riley
Okładka książki Riding Red
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition Seria: Fairytale Shifter #1 literatura obyczajowa, romans
Fairytale Shifter #1
Riding Red
Kindle Edition
2015-10-08
2015-10-08

Książka oczywiście jak dla mnie stanowczo za krótka. Jednak uwielbiam je czytać.

Hahah to że muszą czekać na swoją partnerkę jest genialne :D
Ciekawa i krótka na leniwy wieczór

Hahah to że muszą czekać na swoją partnerkę jest genialne :D
Ciekawa i krótka na leniwy wieczór

"Riding red" - to klasyczny erotyk paranormal.
I jest dokładnie tym, czego możemy się spodziewać po tym gatunku.
Gorący, ociekający seksem, a przy tym prościutki i głupiutki w każdym właściwie aspekcie :P
Pozbawiony jakiejkolwiek pobocznej akcji czy jakiegokolwiek tła, skupia się jedynie na czystej fizyczności. Nie czarujmy się.
Nie możemy spodziewać się niezmierzonej głębi i dywagacji filozoficznych w książce, gdzie pierwsze skrzypce gra dominujący, będący tuż przed pełnią księżyca, rozparzony, zmiennokształtny wilk.
Jednak, przecież sięgając po tego typu literaturę, właśnie tego poziomu się spodziewamy i oczekujemy ( czyż nie ? ),więc nie ma co rozdzierać szat nad prostotą konstrukcji, zarówno postaci jak i akcji.
Opowiadanko króciutkie, do pochłonięcia w dwie godziny, ale pomimo niewielkiej objętości i wszystkich opisanych powyżej wad - i tak potrafi rozgrzać krew i poprawić nastrój.
Do polecenia paniom " w potrzebie " :)

"Riding red" - to klasyczny erotyk paranormal.
I jest dokładnie tym, czego możemy się spodziewać po tym gatunku.
Nie możemy spodziewać się niezmierzonej...

....

....