Św. Ojciec Pio. Mój kierownik duchowy.

Tłumaczenie: Maria Stelmach
Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
Padre Pio mon père spirituel.
Bonifacius

Chcę opowiedzieć o roli, jaką przeznaczył mi Pan, od kiedy wezwał mnie do San Giovanni Rotondo, aby uczynić ze mnie człowieka, którego niektórzy określali mianem „il fidellisimo di Padre Pio” – najwierniejszy Ojcu Pio – podczas gdy w rzeczywistości zasłużyłem jedynie na miano najbardziej niewiernego.

Świadectwo Autora

źródło opisu: www.religijna.pl

źródło okładki: http://www.religijna.pl/content/images/thumbs/0003...»

Bonifacius | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

Wzruszająca i bardzo prawdziwa. Nie mogłem się oderwać... Takiego zaparcia, oddania sprawie i idei jakie miał autor - tylko pozazdrościć. Dobro w jednym człowieku pozwala na wyłuskanie równie wielkiego dobra w innym - mimo, że jest ono ukryte gdzieś w czeluściach mrocznej historii jego życia. Zdecydowanie polecam.