Mechanic

Mechanic
9781519328175
angielski
Shinedown

Everything was fine until that innocent little rich girl walked into my garage. Since the second I laid my eyes on her, all I've wanted to do is get my dirty hands on her pure body. There's one minor obstacle standing in my way, but I've got a plan. All I've got to do is claim her, and she’ll be mine forever. Warning: This book is over-the-top, insta-love. There's nothing but steamy...

Warning: This book is over-the-top, insta-love. There's nothing but steamy scenes, babies trying to be made, and an obsessed bearded alpha hero claiming a virgin who will be his forever. If you want it hot and dirty, this is it!

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/27556157-mechanic

źródło okładki: http://ecx.images-amazon.com/images/I/519jyk9q%2BD...»

Jagusia | 2019-02-12

Krótka historia Paine'a super gorącego, brodatego mechanika właściciela garażu i Penelope niewinnej dziewczyny, córki burmistrza , która po ukończeniu szkoły powraca do rodzinnego miasta i jest zmuszony do poślubienia kogoś, kogo nie kocha.Spotykają się. On wiedział, ze Penelope jest z nie jego ligi, jednak to nie przeszkadza mu być alfa twierdzącym, ze dziewczyna będzie jego wiecznością. Jeśli chcesz gorąco i brudno, to jest to. I tak, to jest praktycznie wszystko jeśli chodzi o fabułę.

gosiuloch | 2018-11-12

Po przeczytaniu krótkiego opowiadania "Lassoing" Pani Riley byłam pozytywnie nastawiona, więc zaczęłam czytać książkę "Mechanic". Wiedziałam, że to będzie krótkie,słodkie i seksowne opowiadanie. Jednak ten gniot nie miał w sobie niczego co urzekło mnie w "Lassoing". Od dawna nie widziałam takiej szmiry. Praktycznie zero wstępu i od razu tekst " Ściągaj majtki" i to za co??!! Za wymianę głupiego paska klinowego...och litości...

k_a_s_i_a | 2018-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2018

Wciągająca książka. Idealna na relaksujący wieczór. Paine energetyzuje swoim zachowaniem od samego początku... Z wielką determinacją dąży do zdobycia swojej "klientki"

Gabi | 2017-12-30
Przeczytana: 04 listopada 2017

Wszystko było w porządku dopóki ta niewinna, bogata dziewczyna nie wkroczyła do mojego garażu.

W momencie, gdy moje spojrzenie wylądowało na niej, wszystko czego chciałem to dostać w swoje brudne dłonie jej nieskalane, czyste ciało.

Jest jedna drobna przeszkoda stojąca mi na drodze, ale mam plan. Wszystko, co muszę zrobić to zatwierdzić ją i będzie moja na zawsze.

Ania | 2017-11-25

Ok - naprawdę staram się polubić panią Riley, ale jej styl do mnie nie przemawia. Nie wiem może jestem za stara? Lubię gorące książki, ale ta pani upodobała sobie takie młode bohaterki bez rozumu i jakiegoś charakteru. Okej tutaj Penelope ma przynajmniej 21 lat :) cud! I szczerze nadal próbuję rozkminić co oprócz seksu łączy Penelope i Paine? Bo tak naprawdę wymienili może kilka zdań? Są dosyć prostymi charakterami, być może dlatego.I przyznaję, że sceny są gorące, ale tak jakby zajmują 90% całej fabuły. Zresztą w tej pozycji samej akcji też nie ma za wiele. Penelope żyła jak jakaś bohaterka z danwych wieków, odsperowana od rodziny i przyjeżdża na swój własny ślub z facetem, którego nawet nie zna. No ale jest nasz mechanik niczym Superman porywa ją w XXI wiek i pokazuje co i jak :) nie wiem czemu, ale całe to macho zachowanie mnie śmieszyło. I autorka ma coś do zapładniania bohaterek od razu :)

Kasia_o2 | 2017-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nic dodać nic ująć- prawdziwe Alexa Riley 😀. Samiec alfa Paine i słodka dziewica Penelope- połączenie gorąąąca atmosfera wokół. Szkoda babci - ale mówią że odchodzisz z świata gdy załatwisz sprawy na ziemi- babcia wiedziała że Penelope spotkała prawdziwą miłość i będzie szczęśliwia. Ojciec i Scott dostali za swoje. Ułożyło się również u Law i Joey-od początku mieli coś do siebie 😀.

nika1405 | 2017-06-11

ta książka powinna mieć napisane harlequin u dołu. strasznie płytka,pomijając sceny seksu wtedy bardzo 'głęboka' czyli zawsze hehehehe oprócz wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia i seksu nic w niej nie ma. zero.