Mów do mnie

Okładka książki Mów do mnie Lisa Scottoline Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Mów do mnie
Lisa Scottoline Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Kobiety to czytają! literatura piękna
Kobiety to czytają!
Every Fifteen Miuntes
Prószyński i S-ka
2016-06-02
2016-06-02
Magdalena Rychlik
Magdalena Rychlik

Perfekcyjna, tajemnicza i przepyszna mieszanka

Nie jest to może jakieś wybitne dzieło ,ale na pewno jest to świetna rozrywka.Od książki ciężko się oderwac, przeczytałem ja w jeden czym pobiłem swój własny rekord czytania :).Polecam

Świetna, trzymająca w napięciu, zaskakująca. Polecam.

Świetna, trzymająca w napięciu, zaskakująca. Polecam.

Bardzo dobry kryminał. Czyta się jednym tchem. Polecam

Bardzo dobry kryminał. Czyta się jednym tchem. Polecam

Znakomita lektura, która w miarę czytania coraz bardziej wciągała i kilka razy mnie zaskoczyła.

Trzyma w napięciu, bardzo interesująca.

Trzyma w napięciu, bardzo interesująca.

Inne książki Lisy Scottoline były ciekawsze.
Ta jest tylko dobra.
Psychiatra nie poddał się mimo licznych problemów. Prywatnie chciał prawo do opieki nad córką. Zawodowo niesłusznie oskarżony.

Inne książki Lisy Scottoline były ciekawsze.
Ta jest tylko dobra.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jeżeli chodzi o mnie to nie poczułam tej książki. Może to z mojej jakieś wewnętrznej winy ale coś mi się ona nie trzymała kupy.

Ig co_czyta_mama

Ig co_czyta_mama

Czyta się, ale intryga grubymi nićmi szyta.

Czyta się, ale intryga grubymi nićmi szyta.

Jedna z lepszych książek Scottoline. Świetnie uknuta intryga.

Jedna z lepszych książek Scottoline. Świetnie uknuta intryga.

Zakochana kobieta bywa niebezpieczna. Zwłaszcza ta odrzucona. Czy lawina nieszczęść spadająca na uznanego ordynatora wydziału psychiatrycznego ma związek z nieodwzajemnionym uczuciem? Kto jest jego wrogiem? Gdzie czai się zagrożenie? Jak potoczy się los małżeństwa lekarza? Kto zdobędzie prawo do opieki nad córką? Świetnie się czyta. Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2016