Strażnik domu Momochi 6

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Strażnik domu Momochi (tom 6)
Wydawnictwo: Waneko
Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji
komiksy
Dejikos

Dotknięta klątwą Himari postanawia wyznać miłość Aoiemu, jednak on odpowiada, że nie odwzajemnia jej uczuć. Tymczasem w szkole pojawia się nauczyciel, Takamura Nachi, który zdaje się wiedzieć naprawdę dużo o posiadłości Momochich.

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Bukku-recenzje | 2017-12-09
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 09 grudnia 2017

Hejo!

W moje łapki trafiły następne komiksy serii "Strażnik domu Momochi" tom 5 i 6. Mam wrażenie, że każdy tom porusza trochę inne tematy, które bagatela dotyczą również nas w tym szarym realnym świecie. Jeżeli nie przeczytaliście poprzednich części, możecie zobaczyć recenzję, by chociaż mniej więcej wiedzieć o co chodzi w tej mandze. ( https://bukku-recenzje.blogspot.com/2017/11/straznik-domu-momochi-aya-shouoto-tom-3.html )

Szykowałam się na niesamowitą walkę, gdzie bohaterowie będą walczyli, by równowaga między światem demonów a światem ludzkim nie została naruszona. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że autor skupił się na kompletnie innych tematach. Czy gorszych? Powiedziałabym, że po prostu na innych.

Himari dowiaduje się o przeszłości shikigamiego - Yukariego. To kim był, dlaczego tu pracuje. Czy ma to jakiś związek z katastrofą związaną z siedmioma wodospadami? Dodatkowo nowi koledzy ze szkoły namawiają dziewczynę na test odwagi - czyli nocny spacer do...