Miłość po włosku

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Scandal, a secret, a baby
Agnieszka

Justina i Dante kochali się, lecz włoski arystokrata nie potrafił zaakceptować faktu, że jego przyszła żona nie zamierza zrezygnować z artystycznej kariery. Zerwał więc zaręczyny. Kiedy spotykają się ponownie po paru latach, odżywa ich uczucie, ale i dawne urazy. Ponadto przyjdzie im się zmierzyć też z nowym wyzwaniem…

źródło opisu: HarperCollins Polska, 2016.

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/milosc-po-wlosku

Mimi90 | 2018-03-04
Na półkach: Przeczytane, 2018

Jeśli szukacie książki, która zabierze Was w zupełnie inny świat, dostarczy wielu emocji i nie będziecie mogli się od niej oderwać, to nie sięgajcie po tę.

Prosty schemat, bez wielu zawirowań i zakrętów. On piękny i przystojny, ona kobieta sukcesu, kiedyś byli razem, a potem ich drogi się rozeszły. Nagle, po spotkaniu po latach, zakochują się na nowo, wybucha namiętność i pojawia się coś nieoczekiwanego. Czyli coś dobrego, by się "odmóżdzyć".

moniss | 2017-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2017

No nie dałam rady, i to już po pierwszym rozdziale. Tego nie da się czytać. Non stop erekcje i wybuchy pożądania i to w kościele na ślubie jakiegoś księcia.
Dialogi oraz opisy przeżyć wewnętrznych bohaterów (w przerwach, gdy przestają się podniecać na sam swój widok) na bardzo niskim poziomie.
Zerknęłam na inne rozdziały i przeczytałam epilog, bo czasami pomaga mi to przebrnąć przez niezbyt interesujący początek. Niestety nic się nie poprawiło (zwłaszcza w dialogach) i tylko jeszcze bardziej mnie zniechęciło.

Dobrze, że był to darmowy ebook, bo szkoda by było wydać na to nawet złotówki.
Szkoda czasu na tego gniota. Darujcie go sobie i wybierzcie innego/lepszego harelquina, bo są takowe.

Kryanka | 2016-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2016

Poczytam romans, pomyślałam, coś o sile uczuć w pięknym krajobrazie. A tu jak mnie nie uderzy "tak potężna erekcja, że musiał zasłonić ją kartką z tekstami hymnów" już na stronie drugiej, dalej sukienka opięta na pupie w kościelnej ławce i autentyczne przygryzanie wargi, gdy "jej zmysły ocknęły się nagle jak od zapałki", a wszystko przeplatane retrospekcjami o wiadomej tematyce. Stoją sobie gołąbki przed kościołem i walczą z kolejnymi falami pożądania w postaci drżeń, pulsowań, rozszerzonych źrenic i rozkosznych bólów w różnych miejscach.
A potem zaczęli rozmawiać.
- Moje ciało jest twarde wszędzie tam, gdzie potrzeba. - Jego oczy zalśniły.
Paniusia była "poruszona" jego "przesyconą seksualnością przechwałką", niemniej oznajmiła mu, że zrobiła się wyrafinowana a on jest neandertalczyk. Aby dopełnić obraz dodam, że oboje są tak piękni (szczegółowe opisy co parę zdań), że ludzie dosłownie się przed nimi rozstępują i zapraszają na imprezy tylko po to, żeby uświetnili je swoją urodą....