How Can I Know if Jesus Really Existed

Jezus, religia
historia
angielski
Kryanka

Czy mówiąc o Jezusie jesteśmy zdani tylko na wiarę? Czy analizując źródła historyczne możemy dojść do wniosku, że Jezus z Nazaretu jest wielkim nieobecnym? Jak wyglądają fakty? „Skąd mogę wiedzieć...?” to przegląd fascynujących dokumentów z pierwszych wieków naszej ery. Wnioski z ich analizy stanowią wyzwanie dla każdego szczerego poszukiwacza prawdy. Nie da się przejść obok nich obojętnie.

When speaking about Jesus, are we confined only to belief? If we examine historical sources, can we come to the conclusion that Jesus of Nazareth was non-existent? What do the facts tell us? “How can I know…?” is a review of fascinating documents of the first centuries of our era. The conclusions of their analysis are a challenge to everyone who is sincerely seeking the truth. One cannot remain indifferent.

źródło opisu: http://woblink.com

źródło okładki: http://woblink.com

Patryk | 2017-12-18

Bardzo skrótowe informacje, ale na tym polegało, by przekaz był skrótowy.

Kryanka | 2016-04-20
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Teksty starożytne wspominające Chrystusa bądź chrześcijan w telegraficznym skrócie. Mało wiedzy, dużo nachalnego nawracania.