Ferie w Nowym Jorku

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Cykl: Akademia Canterwood (tom 9)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
City Secrets
konie, pasja, miłość
BIG_DREAMS

Sasha Silver spędza ekscytujące ferie w Nowym Jorku, w rodzinnym domu Heather - koleżanki z Akademii. Oszołomiona przepychem otaczającego ją świata, dostrzega też jednocześnie pewne przykrości, z którymi musi zmierzyć się jej bogata przyjaciółka. Na koniec Sashę czeka prawdziwa niespodzianka. Czy miła? To się okaże…

źródło opisu: www.publicat.pl

źródło okładki: www.publicat.pl

Sasha spędza ferie u Heather w Nowym Jorku.... <3 Jednak okazuje się,że życie, mimo bogactwa nie rozpieszcza liderki Tria... Dziewczyny coraz bardziej się wzajemnie szanują i zaprzyjaźniają się... :D Czy Heather zdobędzie się na odwagę, by skontaktować się z Troyem? Jaką niespodziankę odkryje Sasha.... Zapraszam do kolejnej, pasjonującej części o przygodach uczniów i uczennic Akademii Canterwood!!!!!!!!! <3 Seria obowiązkowa dla Fanek i fanów koni takich jak ja!!!!! :* Niebawem kolejny 10 tom pt.:"Wysokie aspiracje"!!!!!!!!! :D :* <3 Nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!! <3 ;)