Rekrutacja i selekcja personelu

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Wstęp Rozpisanie charyzmy na procedury Wielu z nas spotkało zapewne w swoim życiu zawodowym osoby szczególnie utalentowane w tej dziedzinie: potrafiące znajdować, przyciągnąć i dobierać najlepszych kandydatów. O osobach takich mówi się, że mają szczęśliwą rękę albo nosa do ludzi czasami mówi się o specjalnym talencie czy wręcz charyzmie trudnym do wytłumaczenia uzdolnieniu. Przy bliższym przyjrzeniu się okazuje się zazwyczaj, że skuteczność w rekrutacji i selekcji, tak jak i w innych dziedzinach

Ligia | 2011-06-25
Przeczytana: 23 czerwca 2011

Książka na pewno warta uwagi wszystkich, którzy zajmują się bądź też chcą się zajmować rekrutacją i selekcją pracowników. Jest to dobry zbiór zasad i reguł, o których warto pamiętać w trakcie przeprowadzania procesu rekrutacji. Niestety nie każdy wie, w którym miejscu taki proces się zaczyna i w którym kończy. Książka ta pozwala na poszerzenie wiedzy i uniknięcie popełniania częstych błędów rekrutacyjno-selekcyjnych.

Madeline | 2018-01-21
Przeczytana: 18 stycznia 2018