debiut, poezja, antologia
poezja

Antologia debiutów poetyckich (pierwsza za rok 2014) ma ambicje zostać kompendium wiedzy o autorach na początku swojej poetyckiej drogi oraz zbierania ich twórczości. Niektórzy autorzy po wydaniu debiutu zupełnie znikają, niektórzy są nadal aktywni twórczo, zatem za parę, paręnaście lat antologia będzie również ważnym periodykiem w badaniach literaturoznawczych nad najnowszą poezją oraz źródłem historycznym.

źródło opisu: Stoważyszenie Żywych Poetów, Brzeg 2015.

źródło okładki: Stoważyszenie Żywych Poetów, Brzeg 2015.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!