Wiersze i wierszyki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
poezja

PRZEDMOWA Jeśli pragniesz, Czytelniku, nauczyć się jednego, dwóch, trzech, czterech... wierszy na pamięć, to osobiście polecam utwory z części "Liryczne odchylenie". Recytacja ich to radość dla całej rodziny i znajomych. Przy sposobności pozwalam sobie zwrócić uwagę, że zygzaki rysunkowe zdobiące tomik absolutnie nic nie przedstawiają. Kolorowe obrazki także nic nie znaczą, ale to możecie...

PRZEDMOWA
Kolorowe obrazki także nic nie znaczą, ale to możecie oglądać albo tak jak są wklejone w tomik, albo odciąć i zawiesić na ścianie. Również obwoluta po rozłożeniu nadaje się do powieszenia. Ach, cóż za ozdoba pokoju!
Podpisano:
ILUSTRATOR

źródło opisu: Wydawnictwo Iskry, 1957

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!