Mój pierwszy milion

Odkryj kto stał za atakami z jedenastego września. Na to i inne pytania dotyczące wielkiej polityki powiązanej z mafijnymi układami, odpowiada thriller, którego akcja toczy się w roku 2005 w Warszawie, Nowym Jorku, Olsztynie. Szukając zabójców, komisarz ociera się o środowiska gangsterów, porywaczy, terrorystów, prawników, potentatów prasowych i nie zawsze uczciwych polityków. Uważny czytelnik może dopatrzyć się pewnych analogii do znanych osobistości, ale jak zwykle, wszelkie podobieństwa są zupełnie przypadkowe. A milion? O tym trzeba koniecznie samemu dowiedzieć się z książki.

Bogusław | 2014-06-19
książek: 2086