Rachel Rising #41

Wydawnictwo: Abstract Studio
komiksy
angielski
Wkp

While Rachel races to save Zoe, Lilith confronts Malus in a dramatic, earth-shattering showdown!

źródło opisu: https://www.comixology.com/Rachel-Rising-41/digital-comic/339216

źródło okładki: https://www.comixology.com/Rachel-Rising-41/digital-comic/339216

Wkp | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

ZMARTWYCHWSTANIE RACHEL 41

Przedostatni zeszyt wrzuca bohaterów w decydującą fazę walki z Malusem. I powiem jedno – jak patrzę na to wszystko, wiedząc że powstaje serial na podstawie tego komiksu, nie mogę się doczekać by zobaczyć sekwencje takie, jak te na ekranie.

Rozmowę Rachel z Lilith przerywa pojawienie się w okolicy domu Ma Malai, a to oznacza tylko jedno. Obie kobiety pędzą na łąkę, wołając imię Zoe, by w końcu znaleźć „dziewczynkę” z poderżniętym gardłem. Na szczęście Zoe wciąż jeszcze żyje. Gdy Rachel zajmuje się nią, Lilith rusza rozliczyć się z Malusem.

Problem z tym komiksem jest jeden – Moore zmuszony spadkiem sprzedaży do szybkiego zakończenia rzeczywiście przyspiesza wszystko. Z tej przyczyny misterny plan pokonania wroga, snuty od dawna już, bierze w łeb. Finał – jeśli go nie rozwinie bardziej (czy jednak w jednym tylko zeszycie ma na to możliwość?) – będzie więc rozczarowaniem, chociaż na szczęście najważniejsze wątki (morderca Rachel) pozostają póki co bez...