Rachel Rising #40

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

Rachel has disturbing news for her sister, while Zoe learns that Lilith's garden is a dangerous place.

źródło opisu: https://www.comixology.com/Rachel-Rising-40/digital-comic/324497

źródło okładki: https://www.comixology.com/Rachel-Rising-40/digital-comic/324497

Wkp | 2016-04-15
Przeczytana: 14 kwietnia 2016

ZMARTWYCHWSTANIE RACHEL 40

Ponieważ sprzedaż serii jakiś czas temu zaczęła spadać i tylko i wyłącznie dzięki reakcji fanów stan ten nie pogłębił się bardziej, Terry Moore postanowił zakończyć ją w szybkim czasie. Ryzyko, że po prostu przestanie wydawać „RR” już nie istnieje, historia zostanie zakończona. Kiedy? Na zeszycie 42, który swoją premierę będzie miał już w maju. Trochę szkoda, że to już, z drugiej jednak strony – czy miało sens ciągniecie tego jeszcze długi czas?

Rachel i Zoe odwiedzają dziwaczny ogród Lilith by omówić kwestię dziwnej kobiety, która poprzez trupa była w stanie widzieć naszą bohaterkę, a która przy okazji wygłosiła złowieszczą groźbę. Kontakt Zoe z jedną z roślin kończy się dla „dziewczynki” halucynacjami, których konsekwencji nie spodziewał się chyba nikt…

To, że Moore przyspiesza finał daje się odczuć, choć nie w stopniu, w którym mogłoby to przeszkadzać. Zeszyt 40 okazuje się jednak słabszy od dwóch poprzednich. 2/3 to niewiele wnoszący powrót do...