Przekręt

Wydawnictwo: Vizja Press&IT

Błyskotliwa, zabawna i nieco przerażająca podróż poprzez grzęzawisko zdrady i oszustwa.

Ala | 2017-09-18
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 18 września 2017

Świat wielkich pieniędzy, niemoralna propozycja, intryga i cynizm. Snobistyczne opisy przepychu , czasami niezrozumiałe , bo niedostępne dla zwykłych ludzi.Charyzmatyczne postacie i nie wszystko jest takie jak się wydaje . W sumie zaciekawia , ale cóż literatura akcji.

Kinsky | 2014-01-12
Przeczytana: 01 lipca 2013

Przerażająca nie była, zabawna momentami ale przede wszystkim wciągająca pod względem wątków kryminalnych:)

Judyta | 2011-12-06
Przeczytana: listopad 2011

Nigdy nie słyszałam o autorze, a po książkę sięgnęłam tylko dlatego, że nie miałam co czytać, a Mama akurat wypożyczyła ją z biblioteki. :) Początek był dla mnie dość dziwny, nie trzymał się kupy i przyznam szczerze, że nie wiedziałam kto jest kim i o co chodzi. Mimo to uparłam się, zacisnęłam zęby i przebrnęłam przez pierwsze strony. Później wciągnęłam się totalnie. Pamiętam, że czytałam ją w pociągu i po raz pierwszy nie zasnęłam w podróży, bo chciałam wiedzieć co będzie dalej i jak się cała historia skończy!
Wydawało mi się, że wiem jakie będzie zakończenie, jednak nie sprawdziło się w ogóle. Najlepsze podsumowanie to intryga goni intrygę i do końca nie wiadomo kto jest tym dobrym, a kto złym.
Polecam gorąco! Sama na pewno za jakiś czas do niej wrócę. :)

Przeczytana: marzec 2013

Książkę dostałam w prezencie po kilku pierwszych kartkach pomyślałam, cholera książka napisana przez faceta dla facetów początek był dziwnie zawiły, nie trzymał się kupy nie wiedziałam, kto jest kim i o co chodzi. Czytałam dalej z nadzieją, że jakoś się rozkręci i tu zaskoczenie książka wciąga totalnie, zaczyna się błyskotliwa zabawna historia pełna intryg i pułapek nie mogłam się oderwać chciałam wiedzieć, co będzie dalej i jak się cała historia skończy, kto kogo w końcu przekręci. Zakończenie zaskakujące
Serdecznie polecam!

Maggie | 2014-02-28
Przeczytana: 2013 rok

Wciągająca!! Ciekawy pomysł, błyskotliwe wstawki. Potrafi zaskoczyć.

Pan_Jinx | 2013-06-03

Nie, jednak nie. Brooks się zamotał - chciał ubrać mało realne zdarzenia w realne szaty. Za dużo tu jednak naciągania pewnych kwestii ... racja - tak samo jak w życiu, jednak całość nie przekonała mnie. Tam gdzie dochodziło do sedna sprawy, Pan Larry raczył Nas skrótowością, a wszelkie "przygotowania" trwały wieki, także w kwestii ilości niepotrzebnych stron. Co drugi końcowy akapit pisał - "zaraz zacznie się piekło", "to co najgorsze miało jeszcze nadejść" i cóż nadeszło, ale na ostatnich 50 stronach. Trzysta dwadzieścia trzy strony flegmatyczności, podchodów i cynicznego bełkotu spotykanego w co drugiej książce. Nie polecam.

Smolarek | 2012-07-29

Podobała mi się, aczkolwiek uważam, że zakończenie było zbyt wymyślne.

ona257 | 2012-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2012