1000 przepisów Kuchnia polska

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
emik84

Ten imponujący zbiór przepisów o różnym stopniu trudności pozwala zaplanować dowolny posiłek - od codziennych obiadów po wielodaniowe uczty. Prezentujemy pomysły na przekąski, zupy, mięsa, ryby oraz na dania z mąki i ziemniaków. Łasuchom proponujemy wypieki i desery, a tęskniącym za babcinymi konfiturami - receptury na domowe przetwory. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od...

Tu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od kulinarnych umiejętności.

To uniwersalna książka kucharska, której nie może zabraknąć w żadnym domu.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-624901-1000-przepisow-kuchnia-polska

źródło okładki: http://bonito.pl/k-624901-1000-przepisow-kuchnia-polska

emik84 | 2016-04-15

Lubię gotować, szczególnie gdy w grę wchodzi tradycyjna kuchnia polska. Często korzystam też z książek kucharskich gdyż lubię eksperymentować, odkrywać nowe przepisy i smaki. Moją uwagę zwróciła w związku z tym właśnie publikacja pt. „1000 przepisów Kuchnia polska” a jak się później okazało był to prawdziwy strzał w dziesiątkę ;)

Książka jest kopalnią pomysłów, 1000 przepisów to bowiem imponująca ilość. Z jej pomocą możemy wyczarować w swojej kuchni wspaniałe smakołyki zarówno w roli codziennych posiłków jak i okazjonalnych imprez rodzinnych. Co ważne przepisy skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno amatorzy jak i bardziej doświadczeni miłośnicy kuchni. Przepisy natomiast są bardzo różnorodne i wygodnie dla czytelnika posegregowane w kilku kategoriach: Przekąski, Zupy, Dania jednogarnkowe, Mięsa Ryby, Dania z mąki i ziemniaków, Wypieki, Desery i napoje, Przetwory. Dla każdego coś smacznego ;)

W każdym z działów znajdziemy ogólnie...