Zerowa Maria i puste pudełko: tom 2

Wydawnictwo: Waneko
Utsuro no Hako to Zero no Maria
podróże w czasie, japonia
Graifitifiz

Choć klasa odrzuceń przestała istnieć, Maria Otonashi ponownie pojawiła się przed Kazuki Hoshino. Wkrótce zaczęły się dziać wokół niego dziwne rzeczy: wiadomość z miłosnym wyznaniem, którą jakoby wysłał, choć tego nie pamięta; utrata świadomości w ciągu doby; wypadki, o które się go obwinia, trupy... I jeszcze ktoś, kto wypowiedział mu wojnę za sprawą nagrania głosowego zostawionego na jego telefonie komórkowym: Złamię cię. Zniszczę wszystko, co dla Ciebie ważne. Pudełko dostało się w moje ręce i teraz odbiorę ci wszystko.

Jakie jest życzenie posiadacza kolejnego pudełka? Dlaczego żywi wobec Kazukiego złe zamiary?

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Adriaen6 | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Wahałem się, czy zacząć czytać drugą część przygód Hoshino i Marii. Jednakże – "Zerowa Maria..., tom 2" okazała się o wiele lepsza niż tom pierwszy. Odrobina sekretów i bardziej uporządkowana treść niż poprzednio. Postacie nadal odrobinę nijakie, ale w ostatecznym rozrachunku całość przyjemniejsza niż pierwsza część.

madmaddiexd | 2016-07-08
Na półkach: Przeczytane, Light Novel ;3

Chyba już lepiej napisana niż poprzedniczka, ale sama historia nie była tak skomplikowana - właściciela pudełka rozpoznałam już niestety na pierwszych kolorowych stronach i nie pomyliłam się niestety T-T

called | 2016-06-14

O wiele bardziej spodobał mi się ten tom niżeli pierwszy. Jakoś tak od samego początku zrobiło się ciekawie.

Błędów również mniej.

Przeczytana: 06 maja 2016

Zacząć od zalet czy wad... Oto jest pytanie! Chociaż, jednak nie. Czemu? Ponieważ żadnych wad nie zauważyłem! (No mógłbym się doczepić tylko do długości książki :D Ale to już moja subiektywna opinia) Książka już od samego początku mnie wciągnęła. Historia niepowtarzalna! Zakończenie? Wręcz cudowne! Nie mogę się doczekać trzeciego tomu, a tu trzeba jeszcze miesiąc czekać :c Historia została napisała nieszablonowo, przez co nie mogłem odgadnąć kto jest sprawcą całego nieszczęścia w tym tomie. (Oczywiście jest to plus!) Mógłbym rozpisywać się i rozwodzić na temat tej pozycji, ale nie obyłoby się wtedy bez spoilerów, a tego nie chcę. Więc jeśli sami chcecie się przekonać czy przypadkiem nie przeceniam tej serii to gorąco zapraszam do jej przeczytania! Chętnie później na jej temat pokonwersuję :D

Kierokat | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Taki sam poziom jak pierwsza część, czekam na kolejne.