Ukryte znaczenia, czyli zabawy słowami (twarda oprawa)

Seria: 64 strony w kolorze
Wydawnictwo: Greg
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Indianka

Najlepsza książka do kreatywnej zabawy słowami! Ukryte znaczenia, czyli zabawy słowami to oryginalna publikacja, stanowiąca nowość w literaturze dziecięcej. Wierszyki opisują wyrazy brzmiące tak samo, a mające zupełnie różne znaczenia - jak między innymi babka, kawka, kiwi, para czy zamek. Każda krótka rymowanka prezentuje jedno takie słówko i jego dwa znaczenia, dowcipnie ze sobą...

Najlepsza książka do kreatywnej zabawy słowami!
Ukryte znaczenia, czyli zabawy słowami to oryginalna publikacja, stanowiąca nowość w literaturze dziecięcej. Wierszyki opisują wyrazy brzmiące tak samo, a mające zupełnie różne znaczenia - jak między innymi babka, kawka, kiwi, para czy zamek. Każda krótka rymowanka prezentuje jedno takie słówko i jego dwa znaczenia, dowcipnie ze sobą skontrastowane. To jedyna taka pozycja na rynku!
Uzupełnieniem całości są wesołe rysunki, korespondujące ze znaczeniami słówka, o jakim mówi dany wierszyk. Całość jest bardzo kolorowa, estetyczna i dopracowana.
Ta książeczka to gwarancja wspólnej zabawy, odkrywania bogactwa języka i rozbudzania językowej wrażliwości dziecka. Gorąco polecamy!
Wydanie w twardej oprawie gwarantuje znakomity wygląd i trwałość książki - to sprawia, że publikacja jest idealnym pomysłem na prezent dla dziecka!

źródło opisu: greg.pl

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2016-04-14
Przeczytana: kwiecień 2016

Moja własna, osobista- pierwsza w całości mojego autorstwa. Zawiera wierszyki o wyrazach wieloznacznych, czyli homonimach. Ta wersja wydana została w twardej oprawie.
Polecam z całego serca! =)

Mych | 2016-10-10
Marta Gaik | 2016-06-05