Dyskusje o książce Jak się nie zakochać?

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Czytamy w weekend
Jestem dopiero na początku, więc trudno cokolwiek ocenić. Bardzo podoba mi się styl pisania autora.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
Czytamy w weekend
Przeczytałam Nasza Pani Efeska i Jej dom w Meryem Ana i zaczęłam  Kwitnący krzew tamaryszku Kwitnący krzew tamaryszku
7 lata temu
[Zakończony] Tylko nie miłość - wygraj książkę "Jak się nie zakochać?".
Bardzo dziękuję :) i gratuluję pozostałym szczesliwcom :)
7 lata temu
Wygraj książki na wakacje!
Ale w zasadzie dlaczego mielibyśmy się nie zakochiwać...? Miłość uskrzydla, pomimo wszystko! ;-)