Jak się nie zakochać?

Wydawnictwo: Rebis
literatura polska
literatura piękna
Ag2S

Czy Nina da się porwać szalonej miłości? Znacie to? Wszystko jest zaplanowane i pod kontrolą, nareszcie odbiliście się od dna i teraz może już być tylko lepiej. Zaczynacie oddychać pełną piersią i wtedy... los płata wam figla, a wy wpadacie w zastawioną przez niego pułapkę. Nina, po stracie najbliższych osób, na nowo buduje swój świat, według tylko jej znanych reguł. Przynajmniej tak sądzi...

Czy Nina da się porwać szalonej miłości?
Znacie to?

Nina, po stracie najbliższych osób, na nowo buduje swój świat, według tylko jej znanych reguł. Przynajmniej tak sądzi ona sama. Nieustannie walczy z konwenansami, uprzedzeniami i dziwnymi zbiegami okoliczności, stając się bohaterką zabawnych sytuacji. Przy niej nie sposób się nudzić. Zawsze znajdzie się w centrum uwagi, choć za wszelką cenę chce prowadzić spokojne życie.

A miłość? Skrada się niepostrzeżenie, z najmniej spodziewanej strony i w najmniej oczekiwanym momencie. Czy mimo podszeptów rozsądku Nina da się porwać uczuciu?

Napisana z werwą, pełna dynamicznych zwrotów akcji i humoru powieść odważnie demaskuje nasze kompleksy i słabości, mówi o przywarach, ludzkiej głupocie, a jednocześnie daje zastrzyk optymizmu i nadziei.

Mistrzyni chick lit!

źródło opisu: https://www.rebis.com.pl/pl/book-jak-sie-nie-zakoc...(?)

źródło okładki: https://www.rebis.com.pl/pl/book-jak-sie-nie-zakoc...»

Alpuhara1 | 2019-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2019

Długo nie mogłam skończyć tej lektury. Ilekroć brałam ją w ręce-znużenie sięgało zenitu i...zasypiałam. Wiało nudą, ale jednak ciekawość zwyciężyła i po miesiącu udało mi się doczytać do końca...

Aga | 2019-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2019

Książka wciąga...jest napisana w taki sposób, że wręcz czuje się fizycznie wszystkie emocje głównej bohaterki...

Beata | 2019-02-13
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: luty 2019

No i trzeci tom przeczytany. I nie był taki nudny. Pani Nina Majewska-Brown powolutku w każdej książce opisuje życie bohaterki i w połowie opisane wydarzenia podnoszą adrenalinę, aby na sam koniec nas uspokoić. Myślę, że sięgnę po ostatni czwarty tom , bo jestem ciekawa jak potoczą się losy Niny.

sky_never_be_wrong | 2018-11-10
Przeczytana: 2018 rok

Zabawna książka o dość poważnej problematyce. Opowiada o Ninie wychowującej wraz z opiekunką (którą traktuje jak córkę) trójkę dzieci. Kobieta próbuje być silna, ale czasem wracają do niej wspomnienia o zmarłym mężu i synu.

Kamilla | 2018-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2018

Przeczytana z wielką ciekawością co się stanie i mimo jednego epizodu rozczarowana a książka sie skończyła... jeszcze jedna część ciekawe czym i czy zaskoczy?

Czyżyk | 2018-03-23
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 23 marca 2018

Kolejna część powieści o Ninie, napisana z humorem, choć emocje towarzyszące lekturze nie zawsze są pozytywne. Życie samotnej kobiety wychowującej troje dzieci nie jest usłane różami, więc radość, macierzyństwo i miłość przeplatają się z odpowiedzialnością, a co za tym idzie - troską, smutkiem i strachem.
Tego właśnie doświadczamy w trzeciej części, ponieważ autorka wykreowała tak realistyczny obraz, że identyfikujemy się z bohaterami, widząc podobieństwo w swoim życiu.

Martyna | 2018-01-03
Na półkach: Przeczytane, Książki 2018
Przeczytana: 02 stycznia 2018

Trzecia część opowiadająca o historii i przeżyciach głównej bohaterki - Niny. Bardzo podoba mi się ta seria. Przede mną jeszcze jedna i ostatnia część. Mimo wszystko zdecydowanie bardziej podobały mi się poprzednie części.

ElizaMaria | 2017-11-28
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 28 listopada 2017

Dodatkowa gwiazdka za poczucie humoru

bisou | 2017-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2017

Każda powieść Niny Majewskiej-Brown jak tylko się pojawi zajmuje szczególne miejsce w moim czytelniczym świecie a to za sprawą pierwszej części pt." Wakacje".
Nina, główna bohaterka powieści to osoba po przejściach, z problemami, które w tej części jeszcze się pogłębiły. Powieść wciągająca, jednak chyba podobała mi się do tej pory najmniej, może ze względu na to, że miałam ciut przerwy pomiędzy częściami i na początku nie pamiętałam zdarzeń z jej przeszłości, jak i osób,które miały wpływ na jej losy.
Niemniej jednak z wielką dozą ciekawości sięgnę po część czwartą i to już niebawem, by być na bieżąco :)