Jak się nie zakochać?

Okładka książki Jak się nie zakochać? Nina Majewska-Brown Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Jak się nie zakochać?
Nina Majewska-Brown Wydawnictwo: Rebis Cykl: Nina Braun (tom 3) Seria: Pasje i namiętności literatura piękna
Nina Braun (tom 3)
Pasje i namiętności
Rebis
2016-06-14
2016-06-14
literatura polska

Jak dla mnie najlepsza z trzech tomów,trochę z komedii trochę z tragedii,zastanawia mnie tylko Magda niby nie pracuje a kasy ma mnóstwo i Niny z czego

1964

Powieść z dużym ładunkiem emocjonalnym. Bohaterka zmaga się z różnymi problemami, mierzy się z rozmaitymi sytuacjami, a mimo to jej historia nie przygnębia. Wręcz przeciwnie mamy okazję, by uśmiechnąć się i rozbudzić nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. I co najważniejsze, nie doświadczamy rozczarowania.

Jak dla mnie idealna seria. Jestem zachwycona, czyta się tak szybko, tak lekko . I choć główna bohaterka dostaje od losu tyle, ze to aż nieprawdopodobne, wszystko to podszyte poczuciem humoru i jakimś takim optymizmem powoduje, ze czyta się po prostu rewelacyjnie i te wszystkie zgrzyty, które gdzieś tam się pojawiają zwyczajnie pomijamy :) Jestem niezmiennie zachwycona

cudowna książka

cudowna książka

Świetna

Świetna

Jest to trzecia część kontynuacji "Wakacji" i myślę że jest to książka szczególnie interesująca dla kobiet, gdyż zawarte w niej problemy i sytuacje mogą dotyczyć każdej z nas. Zabawna, optymistyczna i niekiedy smutna opowieść o losach kobiety po przejściach. Czyta się ją lekko i przyjemnie.

Miłość to uczucie, którego każdy z nas chciałby doświadczyć przez chwilę. Bywa różna,czasami jest niespełniona oraz taka, która sprawia wiele bólu. Podobno prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie i rodzi się z przyjaźnia potem wystarczy ją przyjąć i pielęgnować jak najcenniejszy dar,bowiem nie zdarza się zbyt często. Bohaterka powieści, nie czekała na nią, myślała że dane jej będzie żyć bez niej. Jednak życie bywa przewrotne i niczego do końca nie możemy przewidzieć, i może właśnie w tym tkwi jego sens.

Długo nie mogłam skończyć tej lektury. Ilekroć brałam ją w ręce-znużenie sięgało zenitu i...zasypiałam. Wiało nudą, ale jednak ciekawość zwyciężyła i po miesiącu udało mi się doczytać do końca...

Książka wciąga...jest napisana w taki sposób, że wręcz czuje się fizycznie wszystkie emocje głównej bohaterki...

No i trzeci tom przeczytany. I nie był taki nudny. Pani Nina Majewska-Brown powolutku w każdej książce opisuje życie bohaterki i w połowie opisane wydarzenia podnoszą adrenalinę, aby na sam koniec nas uspokoić. Myślę, że sięgnę po ostatni czwarty tom , bo jestem ciekawa jak potoczą się losy Niny.

• 2017
  • 2017