Byłaś moja

Okładka książki Byłaś moja Abbi Glines
Okładka książki Byłaś moja
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Rosemary Beach (tom 9)
You Were Mine
Pascal
2016-05-18
2016-05-18
2014-12-02
Katarzyna Bieńkowska
miłość rosemary beach romans

Kolejna część przeczytana ;) Tak samo ciekawa jak poprzednie, no i oczywiście pełna smutnych i wesołych wydarzeń.

Patrz opinie 1-9 Rosemary....

Patrz opinie 1-9 Rosemary....

Czytając serię Rosemary Beach lubię wracać do niektórych bohaterów. ,,byłaś moja " to książka przed którą zawsze się broniłam i przestawałam czytać, kiedy właśnie do niej dochodziłam. Tym razem dałam jej szansę i trochę się przejechałam. Lubię Bet, jednak 50% całej akcji to opis zbliżeń jej i Trippa. Jak dla mnie to trochę za dużo, więc raczej następnym razem będę omijać tę część.

Kolejna część z Rosemary Beach. Bethy pogrążona w rozpaczy i żałobie po swojej wielkiej miłości, zaczyna być cieniem samej siebie. Tripp wraca do domu po ośmiu latach i chce odzyskać dziewczynę, którą zostawił dla jej bezpieczeństwa. Bethy nie chce widzieć Trippa, ktory przypomina jej o śmierci chłopaka. Czy serce wygra z rozumem?

Miłość silniejsza niż rozstanie i śmierć!
W Rosemary Beach plotki rozchodzą się szybko, ale Bethy i Tripp zdołali zachować dla siebie pewną tajemnicę.
Osiem lat temu życie Trippa Newarka zostało dokładnie zaplanowane - dziewczyna, studia, praca. Wszystko zgodnie z wolą rodziców. Tylko w jeden sposób mógł tego uniknąć - wyrzec się ich pieniędzy i uciec jak najdalej stąd.
Tak planował, dopóki nie poznał Bethy Lowry... To miał być tylko wakacyjny flirt. Nikt nawet nie wiedział, że są znajomymi, a co dopiero kochankami. A przecież tamtego lata stali się dla siebie całym światem.
Tripp jednak wyjechał, a kiedy wrócił, było już za późno. Serce Bethy należało już do kogoś innego...
Czy miłość Bethy i Trippa ma jeszcze jakieś szanse? A może ich uczucie nigdy nie wygasło?

Miłość silniejsza niż rozstanie i śmierć!
Tak...

Bardzo ciężko przejść do codzienności zacząć żyć dalej i zaakceptować fakt że ktoś kogo bardzo kochaliśmy opuścił nas bezpowrotnie odszedł na zawsze Książki Abbi Glines poruszają do głębi bez wyjątku każda historia jest trudna ale prawdziwa bo przecież to miłość dla której pokonujemy wszystkie przeszkody Kochać nie za wszystko ale pomimo wszystko a jeden mężczyzna może wywrócić nasze życie do góry nogami swoim odejściem jak i powrotem

Po Rushu i Blaire historia Bethy i Trippa najbardziej mnie wciągnęła

Po Rushu i Blaire historia Bethy i Trippa najbardziej mnie wciągnęła

Niezamknięta przeszłość potrafi kłaść się cieniem na obecne życie i wybory jakich dokonujemy, czego przykładem jest historia Bethy i Trippa. Książka pełna jest emocji – smutku, żalu, tęsknoty, ale przede wszystkim wielkiej miłości.

Godna polecenia, łatwo i szybko się czyta.

Godna polecenia, łatwo i szybko się czyta.

Ta książka naprawdę daje kopa , aby sięgnąć po następną tej autorki!!! Historia łapie za serce i nie odpuszcza aż do samego końca. Pełna napięcia, smutku i miłości. Polecam

58 / 2019

58 / 2019

W końcu doczekałam się historii Bethy.
Nie mogę się doczekać przeczytania kolejnych części. Mam nadzieję, że w nich również będzie tyle emocji co w poprzednich.
Polecam

W końcu doczekałam się historii Bethy.
Polecam

• Romans