Mój syn

Tłumaczenie: Marta Staszewska
Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Arlekin
Aga

Po skończeniu studiów John poświęcił się medycynie, usiłując zapomnieć, że kiedyś kochał - i stracił - Eleanor, która uważała go za beztroskiego wiecznego chłopca, zbzikowanego na punkcie kariery i szybkich samochodów. Po sześciu latach John zmienił pracę - i spotkał Eleanor ponownie. Gdy na jej biurku dostrzegł fotografię łudząco do siebie podobnego chfopczyka, znowu zapragnął się do niej zbliżyć. Eleanor tymczasem postanowiła dać mu zimną odprawę. Czyż on nie postąpił z nią tak samo sześć lat temu?

źródło opisu: https://w.bibliotece.pl/880353/M%C3%B3j+syn

źródło okładki: https://w.bibliotece.pl/880353/M%C3%B3j+syn

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!