Dyskusje o książce Szkieletowa załoga

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zbiory opowiadań - co polecacie?
 Potrójny czas Galaktyki Potrójny czas Galaktyki
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2017)
Wypożyczyłam:  Odnaleziony Odnaleziony  Już mnie nie oszukasz Już mnie nie oszukasz  Stokrotka w kajdanach Stokrotka w kajdanach  Dom na wzgórzu
6 lata temu
Ulubione książki
Ostatnia fajna jaką czytałem to książka z Matrasa "Zuza albo czas oddalenia" polskiego autora Jerzego Pilcha, dla odmiany coś z literatury pięknej, ksiązka trochę przewrotna, o szaleńczej miłości sześćdziesięciolatka do dwudziestokilkuletniej blond piękności
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
Pokazuje 6 z 9