Masaż w kosmetyce i odnowie biologicznej

Wydawnictwo: BIO - STYL
popularnonaukowa
Honorata

Okres od upadku cesarstwa rzymskiego do końca XIX wieku sprzyja masażowi, upiększaniu ciała, relaksowi i rekreacji. Wiek XX to dynamiczny rozwój każdej dziedziny życia, w tym również z zakresu masażu, kosmetyki i odnowy biologicznej, a koniec stulecia i początek kolejnego to rozkwit oferowanych zabiegów wpływających na polepszenie stylu życia. Moda na masaże, duża ilość zabiegów firmowych o...

Wiek XX to dynamiczny rozwój każdej dziedziny życia, w tym również z zakresu masażu, kosmetyki i odnowy biologicznej, a koniec stulecia i początek kolejnego to rozkwit oferowanych zabiegów wpływających na polepszenie stylu życia. Moda na masaże, duża ilość zabiegów firmowych o fantazyjnych nazwach, a także prześciganie się producentów kosmetyków i sprzętu wpływają na polepszenie naszego zdrowia i wyglądu.
W związku z powyższym podjąłem próbę zebrania najczęściej stosowanych i najbardziej skutecznych sposobów masowania proponowanych w kosmetyce i odnowie biologicznej. Jako długoletni masażysta i nauczyciel zawodu mam świadomość, że ta książka nie wyczerpuje całego problemu, ale mam nadzieję, że przynajmniej początkującym masażystom, kosmetyczkom i instruktorom odnowy biologicznej oraz osobom zajmującym się masowaniem z zamiłowania pomoże w pracy zawodowej i wżyciu prywatnym.

źródło opisu: medbook.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!