Ukryte znaczenia, czyli zabawy słowami

Seria: 64 strony w kolorze
Wydawnictwo: Greg
Indianka

Najlepsza książka do kreatywnej zabawy słowami! Ukryte znaczenia, czyli zabawy słowami to oryginalna publikacja, stanowiąca nowość w literaturze dziecięcej. Wierszyki opisują wyrazy brzmiące tak samo, a mające zupełnie różne znaczenia - jak między innymi babka, kawka, kiwi, para czy zamek. Każda krótka rymowanka prezentuje jedno takie słówko i jego dwa znaczenia, dowcipnie ze sobą...

Najlepsza książka do kreatywnej zabawy słowami!
Ukryte znaczenia, czyli zabawy słowami to oryginalna publikacja, stanowiąca nowość w literaturze dziecięcej. Wierszyki opisują wyrazy brzmiące tak samo, a mające zupełnie różne znaczenia - jak między innymi babka, kawka, kiwi, para czy zamek. Każda krótka rymowanka prezentuje jedno takie słówko i jego dwa znaczenia, dowcipnie ze sobą skontrastowane. To jedyna taka pozycja na rynku!
Uzupełnieniem całości są wesołe rysunki, korespondujące ze znaczeniami słówka, o jakim mówi dany wierszyk. Całość jest bardzo kolorowa, estetyczna i dopracowana.
Ta książeczka to gwarancja wspólnej zabawy, odkrywania bogactwa języka i rozbudzania językowej wrażliwości dziecka. Gorąco polecamy!

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2016-04-07
Przeczytana: kwiecień 2016

Moja, moja, moja!
Książka, do której włożyłam mnóstwo serca. Niezwykła- bo pierwsza w całości mojego autorstwa.
Jeśli lubicie zabawy słowami, powinna Wam się spodobać <3

nova | 2016-11-24

Mam i nikomu nie oddam :).

Dorota | 2017-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2017