W cieniu Białej Gwiazdy

Wydawnictwo: Ridero IT Publishing

Oto historia rozgrywająca się w latach 1907—1944. Historia przyjaźni i miłości, popełnianych błędów i ich konsekwencji, wiary w marzenia, drogi ku spełnianiu ich. Historia powstawania Olympica, Titanica i Britannica, tragedia dziewiczego rejsu, która do dziś fascynuje ludzi na całym świecie. Wreszcie historia człowieka, który jako jedyny wrócił w morze ciał tragicznej nocy 15 kwietnia 1912 roku. A to wszystko osadzone w zmieniającym się świecie na przestrzeni trzydziestu pięciu lat.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: od autora

MariannaSeN | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016

Udana książka, nie wierzę że to debiut, bo dobry styl, dobre wiadomości historyczne. Szkoda, że mamy tak mało podobnych książek w Polsce i że ta nie jest wydana w wersji papierowej i bardziej promowana. Książka pokazuje zmiany w ludziach i na świecie. I pokazuje jak czasem życie jest popaprane. Nie jest tu cukierkowo i z lukrem. Bardzo mocno polecam.

annaanna | 2016-05-10
Przeczytana: 01 maja 2016

Byłam przerażona obszernością tej książki, ale autorka potrafiła bardzo zgrabnie połączyć fakty historyczne z piękną opowieścią o miłości i przyjazni. Czyta się lekko i szybko , a osadzenie akcji w historii jest dodatkowym atutem.

martulektulek | 2016-05-04
Przeczytana: 04 maja 2016

Jaka fajna, inna niż filmy o tym staku, bo można się czegoś nauczyć.

Carmina-Burana | 2016-04-07
Przeczytana: 03 kwietnia 2016

Jestem pod wrażeniem, bo cegła. A szło szybko. Niby romans, ale taki nudny, sporo się dzieje. Jak ktoś lubi Titanica, historię, ciekawostki to polecam. Na serio ta książka jest dla każdego.