W cieniu Białej Gwiazdy

powieść historyczna
Ridero IT Publishing
2016-03-27
2016-03-27
Titanic miłość transatlantyki katastrofa przyjaźń

Udana książka, nie wierzę że to debiut, bo dobry styl, dobre wiadomości historyczne. Szkoda, że mamy tak mało podobnych książek w Polsce i że ta nie jest wydana w wersji papierowej i bardziej promowana. Książka pokazuje zmiany w ludziach i na świecie. I pokazuje jak czasem życie jest popaprane. Nie jest tu cukierkowo i z lukrem. Bardzo mocno polecam.

Byłam przerażona obszernością tej książki, ale autorka potrafiła bardzo zgrabnie połączyć fakty historyczne z piękną opowieścią o miłości i przyjazni. Czyta się lekko i szybko , a osadzenie akcji w historii jest dodatkowym atutem.

Jaka fajna, inna niż filmy o tym staku, bo można się czegoś nauczyć.

Jaka fajna, inna niż filmy o tym staku, bo można się czegoś nauczyć.

Jestem pod wrażeniem, bo cegła. A szło szybko. Niby romans, ale taki nudny, sporo się dzieje. Jak ktoś lubi Titanica, historię, ciekawostki to polecam. Na serio ta książka jest dla każdego.

• Nie ma doci
  • Polscy autorzy