Łowca

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Stalker
łowca thriller liza cody
Vilsa

(...) ten Marshall. Nie ma żadnej rodziny prócz żony. Zniknął wieki temu, a mimo to nikt prócz pana Thurmana go nie poszukuje. Jest jak człowiek, który nie ma cienia. To nienormalne. I jeszcze jedno. Zapewniono mnie, że był notowany. A ci z rejestru skazanych temu przeczą. Więc może był notowany, tylko pod innym nazwiskiem. Z całą pewnością jest kimś więcej niż zwykłym handlarzem mebli, który jest komuś winien pieniądze.

źródło opisu: Wydawnictwo KAW, 1990

źródło okładki: Wydawnictwo KAW, 1990

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!