ZABIC

Wydawnictwo: WBPiCAK
poezja

z tylnego siedzenia nowy świat już jest ale słowa uparcie przywołują stary z tylnego siedzenia widać kierowcę jego gesty i drogę którą wybiera się szeregiem poleceń co generalnie nie ma sensu dlatego warto zapiąć pasy i patrzeć przez bulaj monady na dieslu mknącej przez gruzy miasto targowisko wieś las i pustynię dla czytających kopiujących te słowa żadnych gratisów żadnych mocy...

z tylnego siedzenia

nowy świat już jest ale słowa uparcie
przywołują stary z tylnego siedzenia

widać kierowcę jego gesty i drogę
którą wybiera się szeregiem poleceń

co generalnie nie ma sensu dlatego
warto zapiąć pasy i patrzeć przez bulaj

monady na dieslu mknącej przez gruzy
miasto targowisko wieś las i pustynię

dla czytających kopiujących te słowa
żadnych gratisów żadnych mocy nic
(fragment książki)

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: http://wydawnictwo.wbp.poznan.pl/pl/p/Kopyt-Szczepan-Z-A-B-I-C/527

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!

Książki nagrodzone w 2018 roku

Czas podsumowań trwa. Dziś przygotowaliśmy zestawienie książek, które w roku 2018 zdobyły różne nagrody literackie. I nawet jeżeli w wyborze lektur nie kierujecie się nagrodami, to warto sprawdzić oceny i opinie nagradzanych książek wśród czytelników lubimyczytać.pl, aby nie umknęły Wam wartościowe tytuły.